Přejít na obsah

Vyměna Infotainmentu


Doporučené příspěvky

Ok všem moc děkuji za reakce :) Pokud někdo bude vědět o Infotainmentu swing s BT pro Fabia 2015 1.2 TSI  Style bez tempomatu, prosím pište :) 

Děkuji,
M.

 

Ještě se zeptám, musím mít Infotainment přímo ze stejného auta se stejnou výbavou nebo ne?

Editováno: , autor: vejbuch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, cz pida napsal:

jen tak pro inspiraci jsem koukal a číňani jsou fakt snaživí....až na to co píšou o síle signálu rádia to vypadá docela zajímavě

No když já bych to potřeboval vidět naživo v autě :( nebo na YT.

Teď jsem našel Swing s BT za 3800 takže to asi zkusím, ještě se rozmyslím :D jen asi někam budu muset dovést mikrofon, že?

Děkuji.

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě ne, pouze k boleru lze dokoupit SmartLink. Bohužel :(

 

Edit:

Info ze skodaauto.cz

Citovat

Funkce SmartLink umožňuje elegantní propojení mezi vozidlem a chytrým telefonem prostřednictvím rozhraní MirrorLink. Princip spočívá ve zobrazení obrazovky telefonu na obrazovce infotainmentu vozidla. Zařízení se k funkci připojují skrze USB kabel (nabíjení a přenos dat). Funkce SmartLink je volitelná k infotainmentu Bolero 6,5", Amundsen 6,5".

 

Editováno: , autor: vejbuch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo no :-) jinak si laicky myslim, že by měli u active dávat standardně v ceně BLUES, k ambition SWING a ke style BOLERO, bylo by to o dost přehlednější....já teda měl předváděčku, tlačil mě čas a hlavně jsem řešil motor a výbavu....rádio jsem mylně čekal že případně vyměním  později, když mi nebude vyhovovat....holt moje chyba, měl jsem si to zjsitit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to cílené na zákazníka, dneska jsem se bavil se známým z autorizáku a říkal ze to co teď zažívají lidi co koupili Octavie a chtějí právě věci ohledně těch rádií apod. že mají prostě většinou smůlu a Škodovka to tak chce, aby nebylo možné ta auta do vybavovat dodatečné po prodejích. Takže koupit jedině to, co bude mít vše o co člověk stojí už při výběru auta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem je, ze dnes ta krabicka s displejem neni jen radio a prehravac, ale je to propojene na ruzne systemy v aute, se kterymi to komunikuje. Ted kazda ta vec ma nejaky sw v urcite verzi, ktery k sobe pasuje v momente vyroby, ale casem se to muze rozejit a muze byt pak problem se zpetnou kompatibilitou, kdyz by se to nasledne menilo. Ladeni by pak mohlo zabrat neumerne casu a prostredku, takze se jim to nevyplati riskovat. Asi...

Ja se muzu utesovat tim, ze Winphone s temi xLink ficurami nemluvi, a to byl vlastne duvod proc jsem si tam nechal dat jen obycejny Swing a ne Bolero. A protoze auto mam jako pojizdnou kancelar, nechtel jsem ani funkce volani. Jedine, co mi trochu chybi je mufu volant pro prepinani mezi pisnickami a ovladani hlasitosti. Musim se natahovat k palubce a to me nebavi. Ovladane pres Maxidot je dost nesikovne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena základních verzí je to co se jeví že je Škoda levná a dostupná, každý kdo někdy alespoň zkusil doma konfigurátor zjistí, že pokud chce auto s odpovídající výbavou dnešní době, ocitne se rázem někde o 150 000 kč výše, než když na začátku začal. Ti je ten důvod, chtějí dotlačit zákazníka k tomu, aby měl ve finále možnost výběru mezi 3mi výbavovými verzemi jednoduše řečeno a co si koupí, to prostě už bude mít na furt. Pokud tedy někdo půjde koupit auto, bude muset buď sáhnout po vyšší a dražší výbavě, nebo počítat s tím, že už s tím v budoucnu nic moc nenadělá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by to byl tak velký problém neexistovala by sada, kterou prodává VW. Na základě mých znalostí můžu říct, že nastavit jednotku, aby obsluhovala zbytek auta lze vždy(v tom nikdo problém nehledejte). Při startu výroby Octvávie3 nikdo neříkal, že nebude nic možné dodělat, každý říkal bude SWaP a když si někdo něco dodělá, tak mu to pak za peníze v servise aktivují. Situace byla taková že je to rok, co se objevily nové "SWaPy" mimo tempomatu a hlídání únavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Tak jsem se dnes zeptal na výměnu SWING bez BT za SWING s BT. Musí se měnit jak jednotka, tak nějaká řídící jednotka a komplet kabelový svazek s mikrofonem do stropu u lampičky. Cenu raději nesdělil, ale šlo pochopit, že se snad už vyplatí prodat auto a objednat novou konfiguraci. Po tomto jsem koupil BT handsfree od Parrota do stínítka za 1500,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...