Přejít na obsah

Sedadla


homy

Doporučené příspěvky

Mám úplně stejný postřeh, v ostřejší pravotočivé zatáčce, jako by v sedačce něco přeskočilo a ještě mi přijde, že je na levé straně sedák trochu propadlý. Mám pocit, že sedím při jízdě mírně nakřivo. Budu to muset ještě porovnat s jiným autem v práci. Mám Style s Alcantarou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nemůžete sem prosím někdo hodit fotku, jak vypadá isofix na předním sedadle (doplňová výbava)? Jde mi o to, jestli to nehyzdí vzhled alcantarových sedaček. Znám jen isofix z Octavie ze zadních sedadel, skrytý pod plastovým krytem, tak by mě zajímalo, jak je to řešené u Superba. Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Neporadi niekto...nefunguje ukladanie do pamate sedadla sofera.Postup mam spravny,podla navodu,ale nic nepipne po stlacenia snahe nieco ulozit.Sedadlo ina funguje vpohode.

 

Takze si odpoviem sam...chybala nastavena ta zakladna poloha....uz to fachci:D

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Načo otvorené dvere? Uložiť to ide aj za jazdy. Proste stlačiť a držať set k tomu pritlačiť číslo až pípne a hotovo. Dokonca to ide aj tak, že keď sa dlhšie drží set a pustí a potom sa stlačí číslo tak to uloží. Takto sa mi omylom podarilo uložiť ženinu polohu sedadla na tú moju, keď som išiel po nej za volant. Mohol som celé nastavenie robiť nanovo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj. Nevím jestli jsem už blázen nebo co, ale přijde mi, že se mi prostě sedačka pořád drobně sama nastavuje.... Nastavim, že sedím super a po pár desítek km jsem daleko nebo moc blízko + občas prostě cítím, že bederní opěrka se zvětší nebo změnší... Nikdy jsem nic podobného nezažil.... Mám najeto 8tis a pořád dokola....Má někdo podobný problem?  Ještě otázka. Když vlezu do menu CAR tak je tam nastavení sedadel. je tam pak " Uložit polohu sedadla" a pod tím "Klíček k vozidlu aktivován" a to jde odfajfkovat. K čemu to je? V návodě jsem to nenašel. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 5. 1. 2017 na 16:49, PetrKV napsal:

Musím říct, že zkušenosti, s El. sedačkami u Superbu mám bohaté ,už od první generace.A musím říct, že mě se trochu viklali dřív, nebo později ve všech autech,kde El. ovládané byly. Jediné,kde se moje sedačka nehnula byl S 2 ovšem ve výbavě ambition bez El. ovládání. Jak jsem měl S2eleganci už se hýbala,tam jsem to i řešil na záruku, protože mě to štvalo hodně. Šrouby vždy kontrolovali jako první, ale nepomohlo. Byl mi vyměněn myslím ram sedačky,to mi pak řekli.Také si s tím nevěděli dlouho rady..cca 50tis km než jsem auto prodal se už nehnula.

Mám stejný problém. V servisu to promazali. :-D To samozřejmě nepomohlo :-/  Ale už mě znova kontaktovali s tím, že mluvili o výměně rámu sedadla.  Ještě jsem tam s tím nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Sedačky Superb 3. Několikrát reklamace na cvakání v sedačkách. Cvak když se člověk rozjel i zabrzdil a k tomu každou zatáčku. Prostě hrůza.

Po několikáté reklamaci se vyměnili rámy sedaček a je již vše v pořádku. Údajně dávají rámy malinko předpružené tz. zkroucené aby se eliminovala při dotažení vůle v kolejníčkách . Asi to dává smysl.....ten samý problém má prý i Mercedes......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal někde výš,vůle u sedaček se mi vytvořila dřív,nebo později vždy,tedy elektrických.Teď už se mi také hýbe,zatím do stran.Spolujezdec ok,má mechanickou;)Protože je to naprosto totožný projev jako vždy,byl bych rád,aby vyměnili rovnou ten rám..Ale jinak je jasné,že to je otázka času a zase to začne.Třeba ve 4generaci sedačky vylepsi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 5. 1. 2017 na 21:41, ghost7 napsal:

Mám úplně stejný postřeh, v ostřejší pravotočivé zatáčce, jako by v sedačce něco přeskočilo a ještě mi přijde, že je na levé straně sedák trochu propadlý. Mám pocit, že sedím při jízdě mírně nakřivo. Budu to muset ještě porovnat s jiným autem v práci. Mám Style s Alcantarou.

Tak mi v záruce vyměnili rám sedačky. Je na to TPI. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...