Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Carista OBD2 3.5 beta-3

 

Na Rapid MY´15 pribudli nejake kontroly ziaroviek.

Carista_ver.3.5.beta-3.thumb.jpg.800387e31d13afafdea39998752c1b1e.jpg

 

WHAT'S NEW

- BMW F-chassis advanced diagnostics

- Renault/Nissan/Infiniti advanced diagnostics

- New customizations for all supported brands

- Experimental BMW K-line diagnostics for pre-2008 E6x/E9x (only 3 ECUs for now)

Editováno: , autor: sk0d@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi brzdová světla po vypnutí klíčku už fungují, ale v poslední verzi Caristy mají nějakou chybu. Aby to fungovalo musel jsem dát NO. To samé s tou kontrolou žárovek. Žárovka blinkru venku - "sluníčko" na palubce nesvítilo, ale je nakódovano DISABLED místo ENABLED..... Tak nevím.

Nakonec mi to na diagnostice motoru vyhodilo chybu 07203 což je omezená funkce díky nesmyslné komunikaci CANu.

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z caristy mi poslali Ak už máte aplikáciu Carista OBD2 nainštalovanú na zariadení, čoskoro dostanete aktualizáciu s testovacou verziou. Ak aplikáciu Carista OBD2 nemáte nainštalovanú, najskôr si ju stiahnite v službe Google Play a následne získate aktualizáciu s testovacou verziou. Doručenie aktualizácie môže trvať niekoľko hodín.

Z nekoľko hodin je 5-deň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla FB stranky nie si jediny. Kym to vyvojar neopravi, skus nejaku starsiu verziu z jeho homepage, ak budes uspesny, prosim napis to sem aby vedeli aj ostatni.

 

Edit: tu mas aj dve starsie 5-kove verzie, uz nie su na jeho domacej stranke ale nasiel som ich - uploadol ich

Lucky patcher 5.9.4

Lucky patcher 5.9.6

Editováno: , autor: sk0d@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...