Přejít na obsah

Pojištění nové Fabie


VojtěchPraha

Doporučené příspěvky

Jsem u Allianz. I když pojišťovnu hodnotím až když má něco platit. Cenově byli sice druzí, a já mám maximální bohusy z minulých aut. Ročně platím jednorázově 7949 Kč. A to mám Fabii Style kombi 81 kW DSG.

Povinné ručení 1781 Kč. Havarijní Allrisk včetně GAP a 5% spoluúčasti 5125 Kč, pojištění skel 900 Kč a úrazové pojištění 143 Kč.

Ještě se zajdu zeptat na slevu "Málo jezdím málo platím" s předpokládaným nájezdem 10000 km ročně.

Kolegu nabourali a auto co byl nabourán bylo pojištěno u Allianz a vše proběhlo bez problémů. Kolega pojištěn u ČP a tam byly problémy. Nic nechtěli řešit a ani poradit trvalo asi 5 dní něž bourající nahlásil škodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu potvrdit dobré zkušenosti s Alianz, zatím 2 události během půl roku pojištění auta, jednou přední sklo, podruhé nabouraný zadek auta a naprostá spokojenost s přístupem a rychlostí řešení. Vždy řešeno přes servis a bez problému s nějakými prodlevami při platbách servisu, vždycky jsem byl informován o tom že platba proběhla a kolik bylo zaplaceno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se to vcelku těžko porovnává, srovnávače cen ti sice napíšou na kolik tě to přijde ročně při daném bonusu který momentálně máš, ale nikdo z nich ti nenapíše jaký je přístup při řešení pojistných událostí. Za mně je Alianz na předních příčkách co se týče přístupu a řešení, v cenách je spíše okolo středu. Já si radši připlatím ročně nějakou tisícovku navíc, ale pak se mi to vrátí v přístupu a rychlosti řešení při nějaké události.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi to měl poprvé na sebe že? Tak nějaký bonus bys určitě měl dostat a bude jiná hodnota Fábky. 

Mě vyšla nejlevněji Kooperativa přes škofin a to o 2000! ČP byla o pár stovek levnější jak Alianz. Na F2 mám ČSOB a neměl jsem s nima větší problém, vše ok. Nejlepší je si to obvolat nebo obejít osobně, to jde pak vyjednat lepší cenu/podmínky jak přes net. Přes kooperativu jsem řešil jako poškozený událost, Kooperativa zastupovala slovenskou pojisťovňu a naprosto bezproblému vše proplatili včas, možná i co nemuseli nutně. 

ČSOB mě dokonce přes jejich web vyšla lépe jak kdejaká pojišťovna na webových kalkulačkách, kde nabízeli leda od 2 pojišťoven různých povinný+hav. U ČSOB levněji a vše pod jednou střechou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj.

Při objednání mého kombíka mi prodejce nabídl havarijko s povinným za 5447,- ročně od České pojišťovny vč. čelního skla s 10% spoluúčastí.

Je mi 33 let, jezdím od 18  a nikdy jsem ještě neboural. Bydlím v malém městě (25 000 obyvatel).

Cena se mi zdá hodně přijatelná, takže do toho asi půjdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je to all risk, tak je to cena slušná, i když to bude určitě bez GAP. Ta 10% spoluúčast se mi zdá docela vysoká, já jsem si dával 5%. A All risk s GAP mám za 9192 Kč a bonusy mám 112 měsíců bez nehod. Mám to ovšem od Kooperativy, ta vyšla levněji než Allianz o několik stovek a osobně bych ani jinou pojišťovnu nechtěl, protože vím, že Kooperativa nedělá takové problémy, když má plnit. 

 

Jestli si vybavím vše, co obsahuje pojistka:

 

Asistence po celé Evropě

20 dní náhradní vůz v Domovském servisu

Skla 10 000 Kč

Krytí všech rizik

GAP

Úrazové pojištění řidiče (platí i pro tchyni)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Dobrý den, pánové, 

 

jsem tu nováček. Fabia III si mám jít teprve vyzvednout u Klokočky v polovině července. Zajímá mě následující, vůz je vybaven bezklíčovým odemykáním KESSY. Má smysl pořizovat zámek zpátečky (Construct/Defend Lock). Plánuji i havarijní pojištění s GAP.

 

Pořizovací cena zámku je cca 7.500,- 

 

Za jakýkoli názor díky. Moc se v tom nevyznám. Existuje bonus na pojistce za zámek? Slečna Klokočka mi řekla, že tam je sleva asi 7%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravicko, na Jarovu me vysel Construct na 7000 a chtel jsem ho tam :-) Ano, cena pojistky se snizuje diky tomu - cca 5-10%. GAP mam taky. Podle me to za ty prachy stoji (a klidne spani) + ja jsem pribral jeste za 1700 (smesna castka) piskovani vsech skel tim cebia/VIN kodem.

Samozrejme kdyz to nekdo bude chtit ukrast, stejne to ukradne - ale tohle jsou veci, kvuli kterym si treba vybere jiny kus :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...