Přejít na obsah

Superb modelovy rok 2017


eMeF

Doporučené příspěvky

Ahoj,

Jake mate informace o modelovem roce 2017?

Co jsem slysel tak vyroba by mela nabehnout nekdy v kvetnu/cervnu.

Novinky: Active Info Display, vyhrivany volant, novy amundsen a columbus (vetsi display), nove styly kol, predni led svetla, biturbo.

Vsechno to muzou byt spekulace pochopitelne. Pokud mate vic info tak piste, doplnujte, vyvracejte bludy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezdrátové dobíjení mobilu, nové barvy u ambientního osvětlení, zavření kufru nohou, řízení s proměnlivým účinkem.

 

Podle mě biturbo si nechají na později, Zatím nestíhají vyrábět. Počítám, že na ten zájem by lidi čekali tak rok :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Jake mate informace o modelovem roce 2017?

Co jsem slysel tak vyroba by mela nabehnout nekdy v kvetnu/cervnu.

Novinky: Active Info Display, vyhrivany volant, novy amundsen a columbus (vetsi display), nove styly kol, predni led svetla, biturbo.

Vsechno to muzou byt spekulace pochopitelne. Pokud mate vic info tak piste, doplnujte, vyvracejte bludy.

Vše bude, jen tim BiTDI si nejsem jistý, jestli bude už v MR 2017 a taky o předních LED světlech pochybuji, to slyším prvně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a teď babo raď :))) budu vděčný za názor.

 

Mám objednaného L&K s pár drobnostmi a Amundsenem. Termín dodání začátek června. Nicméně mám možnost to urychlit a to dost výrazně. Co myslíte, mám počkat na tyhle vychytávky nebo na to kašlat? Jinak to auto budu mít na dva roky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zrovna to ctu a je tam docela hodne zajmavych info. Pochopitelne pokud to je pravda a pokud tomu dobre rozumim:)

- zadni kamera s tryskou

- autamaticky system korekce sklonu zadni napravy u kombi

- bolero u style 6,5' -> 8'

- amundsen u L&K 6,5' -> 8'

- 19' Phoenix leskle pro L&K a black pro Syle a L&K - za priplatek

- 19' novy styl pro L&K

- progresivni rizeni pro sportovni podvozek

- indukcni nabijeni

Zaroven pisou ze se zvedne cena a v nemeckem konfiguratoru budou zmeny od 7.-8.4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...