Přejít na obsah

Superb modelovy rok 2017


eMeF

Doporučené příspěvky

Pokud bylo objednáno dle dosavadního prodejního programu, dostaneš za tu cenu i nový modelový rok - pokud dojde ke zdražení, platí původní cena. Pokud jako např. u Rapidu dojde ke zdražení o 1000Kč, ale bude přidána výbava, opět platí původní cena (a výbava). V minulosti byly i výjimky, kdy došlo automaticky k rozšíření výbavy i u objednaných aut.

 

Co se nových prvků týče - dotčené výbavy už samozřejmě jedou od 22KT po novém. Ale zcela nové prvky si podle starého programu neobjednáš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pristi tyden mam objednavat S3 L&K s priplatkovou vybavou 1)Lane assist, Smart light assist, blind spot detect 2) sunset 3) columbus. Columbus objednavam v zasade jen kvuli vetsi o razovce.

Pokud pristi tyden objednam bez columbuse, dostanu amundsena s 8' obrazovkou, padla pod volantem, zadni kameru s tryskou, 10barev ambi light? Je nejaky duvod proc bych mel cekat na novy cenik?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si myslite o mojej spekulacii,

V nemeckom MR2017 pisu ze obrazovku pri bolero a amundsen bude 8' od vybavy style.

Avsak bolero v nemecku je v zaklade len od style.

V ambition je ta 5,5' tusim swing.

Nebude to nahodou aj u nas v SR a CR ze zvacsia tieto displaye? S3, ambition, bolero 8' uz v zaklade?

Kvazi ze uz nebudu celkovo montovat radia bolero a amundsen v 6,5' ?

Nemecky cennik je uz upraveny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

změny od 22KT, takový menší souhrn

 

  • rozšíření protihlukových opatření (blatníky, prostor pod zadními sedadly, sloupky), většina pro všechny verze, některé ne pro Active
    • dodatečný tlumící materiál
    • modifikace tlumení
    • přibývající svary
  • volitelně pro combi vyrovnávání světlé výšky zadní nápravy (ne s DCC, ne s paketem pro špatné cesty a sportovním podvozkem)
  • paket pro špatné cesty kombinovatelný s DCC
  • bezrámové vnitřní zrcátko
  • zvětšení displeje rádia Bolero a navigace Amundsen na 8 palců jako u Columba
  • bezdrátové nabíjení telefonu ve "phoneboxu"
  • 10 barev vnitřního osvětlení
  • kamera s ostřikem, pro liftback pouze v kombinaci se zadním stěračem
  • nové verze kol Phoenix 19 palců (černá, leštěná)
  • personalizace podle klíče u Drive Mode Selection, klíč navíc
  • nový design ovladače nezávislého topení
  • béžový interier bude mít černou kapsu u rola kufru
  • volitelně progresivní řízení (od 110kW)
  • modifikace KESSY (2x zatáhnutí = odemknutí všech dveří)
  • modifikace upínacích ok u mezipodlahy

 

Související změny ceny, kombinovatelnosti, dostupnosti výbav a paketů budou brzy. Investigativní žurnalistice zdar, bulvár zůstane bulvárem. V textu jsou zakomponovány drobné protikopírovací vodoznaky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prochaine: Snad nikdo inteligentni neveril nesmyslum o displeji misto budiku a zavedeni biTDI chvilku pred predstavenim Brtniqa.

Za ten vyhrivany volant se omlouvam, vymyslel jsem si ho. Ale z nejakeho duvodu si ho uplnou nahodou vymyslela nektera media.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prochaine: Snad nikdo inteligentni neveril nesmyslum o displeji misto budiku a zavedeni biTDI chvilku pred predstavenim Brtniqa.

Za ten vyhrivany volant se omlouvam, vymyslel jsem si ho. Ale z nejakeho duvodu si ho uplnou nahodou vymyslela nektera media.

 

Hele, já se nezlobím. Já jsem nakonec rád, že jsem objednal MR2016 a už jezdím. Kdybych čekal na jaro a teď ještě přišlo zdražení, tak by mě to mrzelo víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes som pozdržal datum vyrobi z 19t na 22 aby mi prišlo auto v novom modelovom roku.snad sa to oplati... trosku by ma zaujmalo to progresivne riadenie či je dobre a či ho vobec doobjednať este

 

Jo, taky jsem o tom nakonec zauvažoval, takže jsem se jim ozval, načež jsem se dozvěděl, že už je vyrobený (dřív než jsem čekal), takže se vlastně těším na modelový rok 2016, alespoň budu jezdit dřív. Snad ho do dvou týdnů připraví k předání. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedalo mi to a zkusil jsem google. Na polskych strankach Skoda Auto uz je (sportline). http://www.skoda-auto.pl/modele/nowy-superb-combi-sportline/poznaj-model/

V konfiguratoru zatim take nic...

 

Update:

Nemci ho tam maji uz take (na strankach). S poznamkou, ze k objednani by mel byt od leta 2016

Editováno: , autor: lightning
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...