Přejít na obsah

Android auto + Mirrorlink podporovaná zařízení


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, tak jsem za těžký peníz nechal dodělat na OIII Mirrorlink a hlasové ovládání.

Mirror mi na Huawei P9 nefunguje, ale to se dalo předpokládat, ale nemužu ani rozchodit AA, po stažení a instalaci mi to napíše že aplikace služby google play momentálně nefunguje.

Máte radu jak to rozchodit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to stáhl z APK a v poho jenom najít tu správnou architekturu pro tvé CPU, nainstalovat a je to. Potom v autě připojit a spustit, v mobilu mi to napoprvé spustit nešlo.

havrosh: Musím na to pořádně mrknout na první dobrou jsem dveloper nenašel, ten se nastavuje přes Bolero v AA? V mobilu jsem nic nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎9‎. ‎12‎. ‎2016 at 8:04, havrosh napsal:

To Day/Night nastaveni je az ve verzi 2

Prosím tě kde to je? Mám poslední verzi Google Maps i AA a tohle se nikde nedá nastavit. Nenašel jsem to. Štve mne to, protože se i ve dne přepíná den/noc i blbým přejezdem pod mostem, je to vše spojeno s čidly množství světla venku. Myslel jsem že je to nějaké vadné než jsem přišel na to, že to je mostem nade mnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Nemáte někdo nějaké info, jestli  někdy vůbec google pustí apku android auto do ČR ? napsal jsem jim mail, ale samozřejmě žádná odpověd..myslím, že je to od nich dost ubohé, asi si myslí, že žijeme ještě na stromech. Když se podívám, kde všude je to ofiko k dispozici, mnohem menší a rozvojové země třeba v Africe a mají to ofiko.

 

Patřím mezi ty, kterým prostě můj mobil, ačkoliv má android 5 s mým autem nekamarádí. Dnes jsem o tom mluvil přímo ve škoda-auto na oddělení infotaimentu a mobilních aplikací a dost se na ně lidi s tímhle obracejí. Bohužel ani škoda-auto s googlem prý zatím nehla a dokud prý nebude ofiko apka pro ČR, tak ani škoda-auto nebude reagovat na problémy, že někdo se připojí a někdo prostě ne. Dávali mi za příklad mirrorlink..pokud má někdo telefon, který škoda uvádí, že bude fungovat, tak pak je možné se v případě problémů s připojením obrát na jejich servis a oni to budou řešit. Až prý bude ofiko apka Android auto pro ČR a někdo se nespojí, pak prý bude taky možné se obrátit na servis škoda, do té doby je to zbytečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ikdyby byla ofiko cz apka tak to neznamená že ti to na tvém mobilu pojede. A podle mě je to jen výmluva, že to nehodlají řešit dokud nebude cz podpora (CarPlay to samé, u applu teda spíš nepodporují mirror link pro čr ale to je jedno). Prostě je to nedoladěnej systém a nehodlají s tím nic dělat, podobně jak se smart gate, který navíc podporuje jen hrstka mobilů. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, ski1961 napsal:

...Až prý bude ofiko apka Android auto pro ČR a někdo se nespojí, pak prý bude taky možné se obrátit na servis škoda, ...

Spoiler

Tzn., ze zakaznici treba z UK, D ... podporu maji ? viz.hu0zf6.jpg.

A treba  "nemecka (nebo UK) skoda" na dotazy reaguje ? neni tu nekdo kdo by mohl zkusit a zkusi? 

Nebude to od google jen jazykovy minoritni problem ? on tu apku legalne nakonec umoznuje i kdyz oklikou...

Pokud by nechtel, zkomplikoval by to vic, treba jako jeho store kde si bez zmeny zeme "jejich" tlf. nekoupis ... nebo treba blokoval prvni verze jejich on line navi pro nas region...

Toto v podstate neblokuje, jen to mozna nedava oficialne do storu kvuli absenci cz.

Takze, by to v podstate od skody mohla byt jen pohodlna vymluva. Taky by se to ovsem mohlo chapat diskriminacne... (Je fakt, ze pokud by mneli zvladat podporu asi by se museli hodne zamyslet jak dal, no ale to uz je jejich problem. Sli do dalsiho konkurencniho boje -odvetvi, tak at to maji taky patricne osetrene.)

Komu by nedelalo problem napsat googlu tak by tak mohl ucinit -snad si vsimnou pribyvajicich vzkazu na totez z jedne lokality...

Mne vadi, ze v podstate na domaci ...dal nema cenu psat jelikoz...

___________________________________________________________________________________________________________________________________

před 9 hodinami, ski1961 napsal:

Když se podívám, kde všude je to ofiko k dispozici, mnohem menší a rozvojové země třeba v Africe a mají to ofiko.

se mi moc nezda, ze by tam cernej kontinent byl (viz. spoiler)

Editováno: , autor: 1karlik
edit aktual www odkazu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ski, zkus ještě nainstalovat nějakou starší verzi AA, třeba 2.0 nebo 2.1. V poslední verzi je nějaká změna, jednak při prvním spuštění mi tam proběhla rudá hláška o nepodporované zemi (ale dál to funguje), jednak některé hlášky mi teď jdou myslím v němčině a předtím to bylo česky. Je možné, že Google tam přidal nějaká omezení.

A taky pozor na verzi arm nebo arm64, vyzkoušej raději obě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro upresneni, pokud predchozi prispevek vyznel jako bych mel s AA problem tak upresnuji, LG G3 a Nexus 4 bez problemu.

Instalovano stahnutou ofic. apk a na obou anglicky.

Slo mne spis o nechotu podpory. Chce-li nekdo google navi primo na LCD tak je asi za tuto moznost rad. (mne orig navi vyhovuje) 

AA v teto verzi mne neoslovilo. Prehravani hudby(slozky) pres BT neni problem a treba i Tune In . 

Toto bozehul neni zrcadleni / miracast, -ktere bych tedy ocenil i pres jeho nevyhody(ne-dotyk) vice.

Snad se to casem rozjede a apk pribude (jako uz avizovana waze), pokud nebude svobodna volba co si muzu zobrazit a co ne tak bude nespokojenost stale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy tam nebude vše co bys rád. Aplikace, fungující v AA, musí být schválena pro provoz za jízdy, musí mít pro to uzpůsobené ovládání, musí být dostatečně jednoduchá apod. A to z důvodu bezpečnosti. Nikdy to nebude kopie obrazovky mobilu.

Mimochodem obrovská výhoda AA oproti navigaci jen mobilem je, že mobil je zhasnutý - takze lepší nabíjení za běhu, menší zahřívání a HLAVNĚ pokud máte mobil s amoled displayem, tak si jej neničíte obraz navigace se do displaye nevypaluje. Jinými slovy šetříte drahý telefon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...