Přejít na obsah

Měření emisí 2016


toknitram

Doporučené příspěvky

Ahoj, byl už někdo na STK v tomto roce s TDI ? Napojujou na tu diagnostiku? Mě žádná kontrolka emisí nesvítí ale občas mi to spadlo do nouzáku a po opětovném nastartování Ok na VAG v paměti nic není. A co readiness výpis v první sekce mám vše 00000 ale v prostřední liště mám jednu nebo 2 jedničky pak dám kdyžtak foto. Děkuji za poznatky mám z toho docela vítr. Každej mi tvrdí že slyšel ale zatím mi nikdo neřekl že byl na STk a že to je opravdu tak

Editováno: , autor: toknitram
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako první bych řešil ten nouzák a ne velbloudy a komáry. Lidi toho nakecaj až je z toho leckdy panika :) V práci sem např. zaslechl že 1,9 TDI PD už přes ME neprojde, minulý týden ve středu sem odjel z STK s úsměvem na tváři, kouřivost 0,17 :)

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak STK za mnou,,, emisema jsem prošel tak tak , diagnostika OK, ale vysoké rozdíly v kouřivosti , technik tomu šlapal na plnej asi 15x než ho to pustilo ale prošel jsem, prý to je občas horší naftou, ale já tam měl plnou Vervy tak nevím no, jestli nechat něco překontrolovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...