Přejít na obsah

Alu kola


foromen

Doporučené příspěvky

Zveřejněno Dnes, 22:29

Holys, on 06 Led 2014 - 08:42, said:snapback.png

jj jsou to na octávu... každopádně mám nabídku v 16", kámoš je na fabce má taky... ale nevím, jak je tam dal nebo něco když tu píšete, že to je unreal....

 

 

Kol bych se nebál.

16" má zapsány v TP téměř každá Fabie II.

A  kola z octavie II jdou i na Fabii, pokud použiješ podložky, které změní rozteč z 5x112 na 5x100.

Rozteč se v TP neřeší.

Asi tak.

:kol-31:

post-28432-0-15801100-1389303133_thumb.j

 

Editováno: , autor: Soldier_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

 

Zveřejněno Dnes, 22:29

Holys, on 06 Led 2014 - 08:42, said:snapback.png

 

 

Kol bych se nebál.

16" má zapsány v TP téměř každá Fabie II.

A  kola z octavie II jdou i na Fabii, pokud použiješ podložky, které změní rozteč z 5x112 na 5x100.

Rozteč se v TP neřeší.

Asi tak.

:kol-31:

attachicon.gifzmena1-text.jpg

 

Rozteč se v TP neřeší, ale tvůj nápad se bohudík řeší  :kol-29:​ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, snad nevadí že se ptám tady ale mám otázku ohledně těch kol co jsou na tý fotce. Byly před nějakým časem v inzerátu když se prodávala ta Fabie a padli mi do oka akorát nevím co je to za značku a kde by se případně dali sehnat.  :kol-32:  Kdyby jste náhodou věděli tak bych prosil nějaký odkaz kdyžtak  :kol-47:  Děkuju

post-85044-0-71664300-1395166460_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, snad nevadí že se ptám tady ale mám otázku ohledně těch kol co jsou na tý fotce. Byly před nějakým časem v inzerátu když se prodávala ta Fabie a padli mi do oka akorát nevím co je to za značku a kde by se případně dali sehnat.  :kol-32:  Kdyby jste náhodou věděli tak bych prosil nějaký odkaz kdyžtak  :kol-47:  Děkuju

Vyzerajú ako Moda Rapide, no kľudne to môžu byť iné

Alebo aj MAK Rapide

Editováno: , autor: PyroSVK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Mne sa osvedčilo CarPro Iron X. Flaška stačí na 2 sady Cometov namontovaných na aute, alebo ak sú kolesá dole, tak na 3 sady kolies.
Samozrejme treba k tomu aj kefu ktorá sa dostane do škár. Ďalej nezabudnúť na gumené rukavice a doporučujem s tým pracovať radšej v exteriéri. Síce to má cherry vôňu, ale reálne to skôr smrdí. Naopak výsledok stojí naozaj za to. :-)

 

https://www.youtube.com/results?search_query=carpro+iron+x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Nechal jsem si nazout a vyvážit zimní alu. Nejsem pneuservisák a nevím zda je zásadní nastavit do mašiny ET kola, někde jsem to viděl. Ale co mě přijde divný, že mám na všech kolech závaží nalepené na středu. U kol z výroby jsou nalepený závaží na jednotlivých stranách. A vzhledem k tomu, že se mi zdá, že mi na dálnici ve vyšších rychlostech trochu vybruje volant, říkám si že teda asi zajedu do jiného pneu a nechám kola převážit. Nebo je standartní lepit závaží jen na prostředek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...