Přejít na obsah

Alu kola


foromen

Doporučené příspěvky

Nerovnosti a menší díry v poho, ale nějaká ta větší díra je masakr. To bolí. Určitě půjdou brzy do háje kostice na stab.tyči. To je ale naštěstí malá položka. Jak ale sjedu gumy, tak tam dám asi 205/45 nebo radeji 215/45. Míso tam ještě je. Masakr by ale byl tam hodit osumnácky. Podle katalogu alu kol se tam taky vejdou. :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Nerovnosti a menší díry v poho, ale nějaká ta větší díra je masakr. To bolí. Určitě půjdou brzy do háje kostice na stab.tyči. To je ale naštěstí malá položka. Jak ale sjedu gumy, tak tam dám asi 205/45 nebo radeji 215/45. Míso tam ještě je. Masakr by ale byl tam hodit osumnácky. Podle katalogu alu kol se tam taky vejdou. :palec:

Prezrad v ktorom katalogu si nasiel ze tam vlezu osemnastky? Mam jedny vyhladnute a prave 18 by som tam chcel naprat,ale co som nasiel,vsade pisali ze treba upravovat blatniky.

Mne sa zasa zda ze je tam diera ako hrom,tak ze by tam mohli vliezt,otazka je ake gumy potom na ne????Vychadza mi to na 215/35(25) ,no ale to by bolo asi fakt tvrde zvezenie... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerovnosti a menší díry v poho, ale nějaká ta větší díra je masakr. To bolí. Určitě půjdou brzy do háje kostice na stab.tyči. To je ale naštěstí malá položka. Jak ale sjedu gumy, tak tam dám asi 205/45 nebo radeji 215/45. Míso tam ještě je. Masakr by ale byl tam hodit osumnácky. Podle katalogu alu kol se tam taky vejdou. :palec:

Prezrad v ktorom katalogu si nasiel ze tam vlezu osemnastky? Mam jedny vyhladnute a prave 18 by som tam chcel naprat,ale co som nasiel,vsade pisali ze treba upravovat blatniky.

Mne sa zasa zda ze je tam diera ako hrom,tak ze by tam mohli vliezt,otazka je ake gumy potom na ne????Vychadza mi to na 215/35(25) ,no ale to by bolo asi fakt tvrde zvezenie... :)

Jo v blatnikach je mista dost to mas pravdu ale ja osobne bych to resil sportovnima pruzinama od eibachu za 4000tis a snizi ti to o 3-4cm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hej,aj to by sa dalo,ale mne nejde o znizenie auta...Skor o vacsie kolesa,opticky mi to tam viac pasuje.Na druhu stranu,ak by som k tomu tvrdemu podvozku dal este sportove pruziny,tak si budem musiet asi vkladat nafukovacku pod zadok na sedadlo.... :) Uz teraz je to tvrde ako hrom,a potom bude este viac.

Ale nebranim sa nicomu.Zatial mam naplanovane,len vacsie disky a nove vykonejsie brzdy,tak uvidim,az urobim toto,co dalej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Milotec nabízí sadu pružin na snbížení pro Roomstr o 3,5cm. Při těch 18´ kolech bych nemám ani tak obavu o blatníky (pořád je tam místa dost), ale při plném rejdu předních kol to bude dost natěsno. Teď pří 205/40/17 je tam ještě malá rezerva. Kdysi jsem na Fabku narval 215/45/16 a ve předu byly vydřené díry od kol při vytáčení.

post-8887-1188746832_thumb.jpg

post-8887-1188746840_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Milotec nabízí sadu pružin na snbížení pro Roomstr o 3,5cm. Při těch 18´ kolech bych nemám ani tak obavu o blatníky (pořád je tam místa dost), ale při plném rejdu předních kol to bude dost natěsno. Teď pří 205/40/17 je tam ještě malá rezerva. Kdysi jsem na Fabku narval 215/45/16 a ve předu byly vydřené díry od kol při vytáčení.

No ved to,uvidime.O mesiac by im uz mali prist sem do predajne,tak to potom skusim namontovat,a ak nebudu o nic chytat tak ich kupim.No a Milotec tu bohuzial,alebo nastastie nieje dostat,takze som odkazany len na inych vyrobcov....:-) ;) to ohladom tych tlmicov....a platit 60 az 90 euro za postovne za kazdu prkotinu sa mi nechce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Tak jsem jsem v sobotu na Pralinku obul letní Bridgestone Turanza ER300 195/55/15 s disky Charme 6Jx15" které jsou původně na FI. Nevypadá to vůbec špatně až bude počásko a autí bude umytý tak to nafotím. Jenom jsem zažil drobný problém, že mi lepená záváží (vyvažováno vnitřkem) škrtala o třmen přední kotoučové brzdy (vzadu mám bubny). Vyřešil jsem to přehozením kol ze zadku na předek a už je to dobré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...