Přejít na obsah

jak dlouho vydrží baterie v dálkovém ovladači


dada77

Doporučené příspěvky

Čus všem, no mě to taky píše vyměňte baterku v klíči už asi dva měsíce tak jsem to měřil a zdá se ok pak jsem udělal malý test šel jsem co nejdál od auta cca 30 metru a zkoušel jsem zamknout a odemknout a čuměl jsem jak puk, úplně v pohodě to reagovalo. Asi SW chyba jinak si to neumím vysvětlit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ja už jadzím od začiatku septembra s touto vadou bateriu som vymenil a parovat som musel neislo otvorit auto ani nastartovat. Po vymene chvilku bez hlasky pred tyzdnom zasa. Takze reklamacia kluca?inak nato ze mam auto necele dva roky ten kluc vyzera ako keby bol od Fordu T z roku 1927

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Na Fabii 2 po 6ti letech baterie původní a funkční. Při prodeji před 2mi měsíci jsem vlastně i poprvé vyzkoušel druhý klíč a ten také 100% funkční.
Na F3 zatím vše OK. Auto mám 2 měsíce a startuju normálně klíčem, žádné tlačítko. Čím míň elektronických kravin, tím je menší šance, že se něco pokazí. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...