Přejít na obsah

Nesvítí brzdy a půl jednoho céčka


Krabon

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

nejsem zrovna moc autoelektrikář, ale na Octávce 2 (hatchback, 2008) mi přestaly svítit všechny brzdy a částečně i zadní obrysovky.

 

Vzadu tak svítí: všechny žárovky v obrysovkách pravého céčka, půl levého céčka, oba blinkry, obě zpátečky, mlhovka

Nesvítí: půl levého céčka (svítí jen dvě žárovky), brzda ani na jedné straně a proužek na zadním okně.

 

Všechny pojistky jsem zkontroloval, žárovky taky. Ukostření se zdá být OK (nic neproblikává při zpátečce, mhlovce, blinkrech). Se vším, na co dosáhnu, jsem lomcoval. Odpojil jsem spínač na pedálu brzdy (mělo by pak svítit), a nic.

 

 

Nenapadá prosím někoho, kam bych se měl podívat? Případně není-li to nějaký známý problém na známém místě? Nějaký konektor, svazek, apod.?

 

Díky,

Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napada me konektor v interieru pod levym zadnim svetlem. Obcas tam nekomu vytece kapalina na ostrikovani zadniho skla. A vytece prave primo na konektor, ktery potom oxiduje. Ale nevim, jestli je to tvuj pripad a jestli by se to chovalo takto.

 

Ahoj,

podívám se tam. Díky

 

 

Otázka měla znít a píše auto chybu o tom, že světla nesvítí?? Pokud ne, tak si někdo hrál s kódováním nebo odešlo jedno z hlavních napájení centrální elektriky(uhnil drát).

 

jj, na palubce svítí kontrolka žárovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...