Přejít na obsah

Zadní LED světla facelift


Ondřej Suchý

Doporučené příspěvky

Podívej se do ceníku na položku Zadní LED svítilny a LED osvětlení zadní registrační značky a snad uvěříš  http://www.skoda-auto.cz/sitecollectiondocuments/skoda-auto/ke-stazeni/yeti-cenik.pdf

takže cena ve škodovce poloviční ..když je to při výrobě. Ale po výrobě to odmítají dodělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se řídím tím co mi řeknou v servisu :D je hezký, že v ceníku je to za 3500 za komplet..když mě to odmítaj dodělat :D

 

Nemůžeš srovnávat ceny v ceníku při objednání auta do výroby s cenou náhradních dílů. Ty jsou obvykle někde jinde. Autorizovaný servis nemá žádnou povinnost dodělávat nějakou výbavu, která na autě není z výroby. Oni to dost často ani neumí. Máš tady to tady celé jasně vysvětleno i s nabídkou lidí, kteří to jsou schopni provést. A na to muselo padnou 32 příspěvků. :kol-44:  

 

A ještě poznámka: Necituj bezprostředně předcházející příspěvek! Pravidla fora to nedovolují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...