Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, MichalRr napsal:

Toto omezení platilo u starších systémů, které podporují jen SDHC. U SII to ještě bylo u mojí OIII už jde určitě víc. Já mám 64GB SDXC

 

Já netvrdím, že to nejde, taky jsem rozchodil 64 GB. Nicméně oficiálně stále platí 32 GB. Čerpám z materiálů, který se týkají MR 2018.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekám na vyřízení TP, registraci, zimní obutí atd. Jelikož je to služební auto, je zainteresována leasingová společnost. Také z důvodu firemní evidence je lepší převzít auto na začátku nového měsíce. Toto není standardní postup pro soukromé osoby.

Editováno: , autor: JohnnieM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem viděl u soudruhů v DE černou a překvapivě se na to dalo v reálu koukat. Vedle měli černýho Yetiho, černýho Supa Sportline (nádhera!) a venku Kokodáka, taky černá a to už je fakt mastodont, skoro jak Q7...

 

IMG_20170223_153001[1].jpg

Editováno: , autor: Decibel ES
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak v Boleslavi se docela činí. Auto jsem objednal minulý týden ve čtvrtek (16.2.) a včera (22.2.) jsem se dozvěděl, že už je napevno naplánované na 12. týden (předposlední týden v březnu). Takže týden na naplánování do výroby a měsíc do výroby. Za to jasnej palec nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, ja som objednával Octaviu Drive v 5. týždni a tento týždeň mi predajca povedal, že už je naplánovaná do výroby na 10. týždeň. Dodanie potom cca 12. týždeň. Inak v DE majú v ponuke tiež Octaviu Drive a už aj boržúru B) 

http://www.skoda-auto.de/SiteCollectionDocuments/PDF Prospekte/170222_SK_Octavia_DRIVE.pdf

 

Editováno: , autor: MajcoSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem jí dnes poprvé viděl naživo.

 

v tmavší barvě a s full led světlama musím říct že vypadá super

bohužel s halogenama a v červené to byl hnus. V metalíze už to tak strašné není.

Závěrem, naživo to vypadá lépe a s lepšíma světlama by mě to neuráželo, ba naopak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...