Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

Uznávám, že to mi nedošlo, i když těžko říct, protože to iluze být může. Každopádně když jsem se bavil osobně s člověkem, který byl právě na jednom z představení auta pro prodejce, říkal mi, že jsou blatníky stejné.
Takže upřímně: Už tedy nevím, kde je pravda, asi je to i jedno..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda je ta, ze prestoze blatniky vypadaji stejne, tak zcela jiste nejsou zamenitelne.

 

Poznamka pod carou: v patek jsem cca. 3 hodiny mel pujceneho Kodiaqa. A v realu to vypada lip nez na fotkach. Stejne jako fl. O3. V bile barve, fakt se mi to auto libilo. I interier, ktery mi na fotkach prisel strohy a bez napadu me v realu i v cernem provedeni nijak neurazel. Naopak. Ale co me dostalo je, ze auto i za vic nez mega, ma vnitrni madla z tvrdeho plastu a z toho sameho plastu to ma i zadni vyplne dveri. Vlastne stejne jako O3. Kdyz to muze mit S3 mekceny, tak cloveka udivuje, ze to nedaji i jinam. Setreni na nepravem miste....  :-(

 

Jinak na showroomu meli i fl. O3 v takovy modry metle, co vidam na RSach, a opravdu se mi ten novej cumak oktavky libi cim dal vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověk nakonec přivykne všemu... je zajímavý, jak je O3FL na fotkách opravdu nehezká a v reálu to tak strašné není, kdo ví čím to je. O3FL v tmavě šedý metalíze naživo pěkná a ani by mě nenapadlo se na ten čumák extra zaměřit, nebejt těch fotek co jsem viděl předtím... bohužel cenově už letí tak vysoko, že asi půjdu do tourana... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Joseamigo napsal:

člověk nakonec přivykne všemu... je zajímavý, jak je O3FL na fotkách opravdu nehezká a v reálu to tak strašné není, kdo ví čím to je. O3FL v tmavě šedý metalíze naživo pěkná a ani by mě nenapadlo se na ten čumák extra zaměřit, nebejt těch fotek co jsem viděl předtím... bohužel cenově už letí tak vysoko, že asi půjdu do tourana... :(

 

to je celkem jednoduchý, stejně to funguje i ksichtů lidí - fotogeničnost.

-seskupení prvků, ploch a linií, které ve spojitosti se světlem, barvou a kompozicí obrazu působí na estetický cit diváka-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna modrá  z Jihlavy ;)
Mě osobně se moc líbí živě. Je to změna a kdyby byla jiná ,tak by všichni křičeli jak je to koncernová nuda, tyhle světla se aspon vryjí do paměti.

A fotky vs. realita, to jsem řikal už od začatku, že škodovka chtěla bombaticky představit facelift, ale odstartovala to dosti nepovedenýma fotkama, až ty  fotky RS ferze a některé poslední stojí za to. No a jinak rozhoduje realita, až zamoří silnice, myslím že omoce u lidí povadnou ;)

20170228_153446.jpg

20170228_153459.jpg

20170228_153512.jpg

20170228_153526.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clovece nedělám pro PR oddělení Škody a i tak mi v tom textu neprijde nic, s cim bych mel nejak extra problem :-)

 

Snad jen bych nepouzil termin 'kacatko z roku 1996'. Protoze kdyz O1 v 96 vyjela, tak to byla na tehdejší dobu pecka. Designove i technologicky plne srovnatelna se západními auty. A rade automobilek (namatkou Renault, Peugeot, Fiat, atp.) se zacaly delat vrasky, protoze jim začalo byt jasne, ze jim roste konkurent... Do te doby tajne doufaly, ze VW bude v Boleslavi stavet leda tak vybehove modely pro vychod. Což ve svych planech mel mimo jine Renault, kdyz zkousel ziskat Škodovku.

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mně samozatmavovací sklo zrcátka ukradli. Čistě, nic nepoškodili. Je to již dva roky, bylo to v cizině. Nejdříve jsem si řekl, že kvůli nějakým 5 stovkám nebudu volat policajty a řešit pojišťovnu. Zavolal jsem do své škodovky, aby mi objednali nové a po příjezdu z ciziny bych ho vyměnil. Málem mě kleplo, když mi za chvili volali zpět, že je to sranda kolem sedmi tisíc. Tak hned policajti, pojišťovna. pak nějaká sleva, ale spoluúčast. Každopádně, kdybych to měl platit, tak by mě to hodně mrzelo. Ale ukradli jen jedno.

Editováno: , autor: pajjja
chyba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, proti gustu ... RS vypadalo vzdy o level lip nez obycejna verze a opet ta fotka te zelene je zvrchu a znovu tim zanika ta divna spodni linie svetel. Z tohoto uhlu to vypada jako jedna linka a vypada to fakt supr! Z jinejch uhlu predek uz nevypada tak lichotive a to obvzast v porovnanim s pred fl. Proste si musim rypnout, ale na druhou stranu se tesim az se svezu s benzinem abych videl co se zmenilo z hlediska jizdy.

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...