schimmer

Škoda Octavia III facelift

1 483 příspěvků k tomuto tématu

Čim dýl na to koukám, tim víc si na to prostě zvykám..

Škoda-Octavia-Combi-RS-Facelift-12.jpg

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem jel do MB a hned dvě potkal s Fkovým číslem. V reálu to zas tak špatně nevypadalo ;)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

v reálu to vypadá hodně luxusně, už se těším... výroba v 6. KT neměnná, bohužel už se nepodařila změna na zvláštní lakování, která napřed potvrzena nebyla, ane nedostala se prý do výbavového trychtýře :-) takže bude stříbrná Brilliant

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ta Škodovka musí být na své dílo hodně pyšná, když udělá téměř 25-ti minutové video vlastně o ničem hlavně s pohledem na ten "hodně luxusní" předek..

2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Denisi, tohle je normálka. Je to video, který se používá pro mediální účely a každej si z toho sestříhá co potřebuje (viz. třeba Autosalon, idnes, atp.).

2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Presne tak ;)

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sledoval jsem live stream a fakt bych chtěl, aby se mně to auto(konkrětněji přední čast) líbilo a při pohledu na něj, abych byl v úžasu, ale asi budu potřebovat ještě čas. Hodně času...

2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ono je to naživo pro mě až neuvěřitelně lepší. Z prvních fotek FL O3 jsem byl rozpačitej, ale třeba facelift RSa se mi líbí víc, než současná generace.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Oc_028b.jpgOc_030b.jpgOc_031b.jpgOc_024b.jpgOc_032b.jpgOc_033b.jpgOc_036b.jpgOcC_018.jpgOcC_019.jpgOcC_020.jpg

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

161220 0ctavia RS 3.jpg161220 0ctavia RS 4.jpgOc_RS_001.jpgOc_RS_002.jpgOc_RS_003.jpgOcC_RS_001.jpg

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Georgerbob: jen te mirne poupravim, generace je porad stejna ;) jestli sis nevsiml, tak se jedna o facelift 3. gen

Sent from my iPhone using Tapatalk

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Odesláno (upraveno)

Tak to je důležitá informace. Asi jako taková odkud ten nesmysl píšeš, ty race blue.

Nemá někdo technická data v PDF pro deriváty a 4x4? Na mediaportálu nejsou, ale autoforum je ve formě obrázků už má.

Upraveno uživatelem bojler
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hele bojlere, nova generace je 4. generace. Tak jsem to poupravil. Blue race je barva auta, nevim co je na tom zarazejiciho. Uz ta tvoje profilovka hodne vypovida. Ten ocasek si tam Tapatalk pridava sam, nijak jsem nezkoumal jak to vypnout. Koncim tohle OT

Vsiml si nekdo lehce poupraveneho zprevodovani u TSI DSG? Mozna kvuli tem ohlasum ze strany novinaru.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

K tomu uz doslo driv. Aspon podle predchozich verzi technickych dat.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Fakt? No vidis, tak to jsem vubec netusil. A kde mohu takove verze najit? :)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ten ocásek "Sent from my iPhone using Tapatalk" si zruš v nastavení Tapatalku - zde to nemá dle pravidel fora co pohledávat.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zruseno

ja bych teda poprosil nejakou dobrou dusi o napad, kde vzit predchozi technicke udaje k jednotlivym MY Octavie. Celkem by me zajimalo, jak je to s tim zprevodovanim ve FL vs posledni 2 MY predFL, pri predstaveni vcera totiz CEO neco o prevodovkach rikal. Ja to mohl srovnat jen s uplne prvnima technickyma udajema, ktery k OIII byly (2013).

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V ‎10‎.‎01‎.‎2017 at 17:55, Aleš_BX napsal:

v reálu to vypadá hodně luxusně, už se těším... výroba v 6. KT neměnná, bohužel už se nepodařila změna na zvláštní lakování, která napřed potvrzena nebyla, ane nedostala se prý do výbavového trychtýře :-) takže bude stříbrná Brilliant

Čeče ty ho fakt kupuješ? Vždyť máš auto dva roky :D Navíc je o málo jiné než bude tohle ;)

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ono to letí Clinte. Už ho bude mít 4 roky;-). 

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Za dva roky bude O4...to už bych si počkal ;)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobné příspěvky

• Od Lukason
      Prodám ALCANTAROU potaženy, 3.ramenný zkosený sportovní multifunkční originální volant Škoda.
      Vhodný na všechny modely Škoda Citigo, Fabia, Rapid, Octavia, Superb, Yeti, Kodiaq
      Volant je NOVÝ !!!! nepoužitý
      viz. foto

Při rychlém jednání, SLEVA !!
      Možnost montáže ZDARMA !!

Více informací či foto na e-mail
    • Od Lukason
      Prodám držák na telefon a multimedia z Octavia III. Facelift 
      Vhodný do Fabia II. i III., Octavia III., Superb II. a dalších dle vyobrazení tvaru možno i do nápojáku nebo před nápoják.
      originální díl Škoda Auto.
      viz. foto
      Nové, nepoužité zboží ! !
    • Od Lukason
      Jak uz nekteri zrejme vedi a tusi, tak je v planu facelift Rapida.
      Informace co zde uvedu jsou pravdive a jsou podlozeny primo od zdroje.

Ac toho treba moc nenapisu, tak facelift Rapida bude spocivat v jinych naraznikach, dostane take nove zadni svetla ktere budou temer totozne s faceliftem Octavie III.
      Dostane i taky pochopitelne jina predni svetla ktere budou Bi-xenon a budou z 90% shodne s nynejsi Octavii.

Vice informaci brzo na vasich silnicich ci webech az toho vice zacne vyplouvat na povrch