Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

Rozvor je stejný, před FL  2686; 2680 po FL  2686; 2680 dle toho jestli je vzadu vlečná nebo víceprvek.

 

EDIT, co se změnilo je Rozchod vzadu, a to bude buď jiné náboje, nebo ET kol bych tipoval...

Editováno: , autor: Martab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Cjoctavian napsal:

Bojler: myslis zadnu napravu? Urcite bude nova... Inac  Octavia RS ma zadnu napravu (podla vykresov) sirsiu oproti predoslej az o 38 mm, aj ked v tlacovej sprave je 30 mm - ale to moze byt zrejme inou geometriou...

Rozšíření zadní nápravy je rozdílný klikovka vs. multilink

 

Klikovka - jiný čep nápravy, jiný brzdový kotouč - rozdíl +20mm

Multilink - ložisko, distanční podložka, hlava kola - rozdíl +30mm

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Kane13 napsal:

Rozšíření zadní nápravy je rozdílný klikovka vs. multilink

 

Klikovka - jiný čep nápravy, jiný brzdový kotouč - rozdíl +20mm

Multilink - ložisko, distanční podložka, hlava kola - rozdíl +30mm

 

 

Distancni podlozka = podložky ak sa nemylim. Toto je uvedene aj v jednej z tlacovych sprav.

 

Kamarat ma OIII RS a ledva caka kedy bude update Etky.

 

Viete sa pls niekto pozriet na cislo tych podloziek? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky Kane13, jinak docela me prakvapuje, ze to resi i podlozkou a v tom pripade bych taktez rad vedel to cislo [emoji3]

Jestli to cely chapu spravne, tak se ta hodnota ve FL zvetsila nejen u RS.

Jude: mas nejakej link na jednu z takovych podrobnych tiskovych zprav? Ten livestream byl tezce nicnerikajici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Martab napsal:

EDIT, co se změnilo je Rozchod vzadu, a to bude buď jiné náboje, nebo ET kol bych tipoval...

 

Jojo, myslel jsem rozchod. Zális by měl být stejný, když zůstává většina kol v nabídce.

 

Pro mě jsou úpravy rozchodu fakt milým překvapením. Na jedné straně to to auto potřebovalo jako prase drbání. Auto se za kamionem vlní jak stará Felda. Na druhé bych nikdy nečekal, že se toho dočká.Zvlášť, když u Leonu snad k ničemu podobnému nedošlo.Podíval by se někdo i na něj? Podle webu ale snad všechno při starém.

 

Kane13: víš jaké změny jsou v osazení brzd?

 

iphonik: má se zvětšit u všech verzí, u víceprvku ještě víc a RS nejvíc

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Cjoctavian napsal:

Bojler: myslis zadnu napravu? Urcite bude nova... Inac  Octavia RS ma zadnu napravu (podla vykresov) sirsiu oproti predoslej az o 38 mm, aj ked v tlacovej sprave je 30 mm - ale to moze byt zrejme inou geometriou...

 

Skoly na to nemam, ale z toho, co jsem se dozvedel, plati, ze rozchod je castecne zavisly na pouzitych discich. Jak se v prubehu vyrobniho cyklu meni rozvor (a udavane hodnoty se napr. u Roomsteru menily dokonce vickrat), to uz si nedokazu predstavit vubec. Myslel jsem ale v puvodnim prispevku opravdu rozchod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Aleš_BX napsal:

pokud by se mělo jednat opravdu o podložky pod kola, je to hodně neskutečné, řekl bych až faktasmagoroidní... podložky kdekoliv jinde snad, ale pod koly?, kdy by museli prodlužovat nebo zdvojovat kolové šrouby, to by byla pěkná blbost... pře přezouvání kol otrava, lajcky řečeno horší přenos sil na kola atp... hoši, to bude zase pěknej fejk.... těch možností, jak zvětšit rozchod je spousta a to i bez změny geometrie kola

 

jen si dovolím poznamenat to, co se tu už psalo, O III měla vždy dva rozvory, jiný měla klika a jiný víceprvek (2 686 vs. 2 680 mm)

 

Já nikde nepsal, že podložky budou pod koly. To by byla opravdu pitomost.

Ten zvětšený rozvor se nicméně týká obou náprav. Klikovka bude širší o 20 mm a multilink o 30 mm než ty stávající typy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iphonik: hladal som to pre Teba a podlozky sa spominaju tu: https://autobild.cas.sk/clanok/212182/skoda-octavia-odvazny-facelift-prekvapuje/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-top-carousel-hp&utm_campaign=cross

 

Citujem: Naproti tomu je hneď na prvý pohľad vidieť, že Octavia je akosi viac rozkročená a opticky širšia. Tento dojem pramení z pomerne jednoduchého triku konštruktérov. Zlaté české ručičky použili vymedzovacie podložky a o niekoľko milimetrov rozšírili rozchod kolies.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V čem vlastně spočívá ono avizované zvýšení kvality materiálů v interiéru, neví někdo?

Díval jsem se na fotky i o vysokém rozlišení a struktura i použité materiály mi přijdou naprosto stejné.. Jsou třeba výplně dveří aspoň měkčí, když už tech pochybný design zůstal, nebo měkčené i zadní dveře, nebo jsou to prostě jen marketingové kecy a interiér je pořád stejný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel máš pravdu, takto by měkký plast nezněl. :( Je to jedna z nejhnusnějších a nejnepříjemnějších věcí na O3, kritizované je to od samého počátku a tak jsem naivně věřil v to, že to aspoň změkčili, nebo potáhli koženkou.. Škoda..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...