Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

V ‎30‎.‎6‎.‎2017 na 5:24, chiefs napsal:

Zdravím Vás pánové, mám dotaz.

Dne 2.5.2017 jsem podepsal u jednoho prodejce závaznou objednávku na vůz OIII FL comb. 1.4TSI style+, při podpisu mi byl sdělen orientační termín dodání 25.-27. KT, na vůz jsem čekal a dne 28.6. (26.KT) jsem prodejci volal jak to s dodáním vozu vypadá. Ten mi jen sdělil, že vůz je zaplánovaný do výroby na 35.KT. Prodejce mi ani nesdělil důvod takového posunutí výroby. Jediné vyjádření bylo v odpovědi na můj mail s dotazem na důvod zpoždění a to, že  při zaslání cenové nabídky zcela jiné konfigurace mi přislíbil dodání vozu do cca. 3 měsíců od závazného objednání a 35.KT je tedy v souladu se slibem, neměl jsem ani chuť na něco takového reagovat.

 

A proto se ptám, je toto chování prodejce normální? Neměl by mě prodejce informovat dopředu o zpoždění výroby o 8. týdnů a také mi sdělit důvod takového posunu? Přijde mi dle jeho chování, že do slotu výroby dal místo mě nějakou „tlačenku“, je to možné?

 

 

řekl bych, že prodejce se podíval na termín dodání modelu a zapomněl připočítat zdržení kvůli 1.4TSI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 6. 2017 na 23:44, Aleš_BX napsal:

dnes jsem v zadních světlech vyměnil LED za žárovky - blinkr a couvačka - obojí OSRAM LEDriving P21W BA15s, Premium

 

To jsi dával https://www.alza.cz/hobby/osram-led-py21w-2700k-2kusy-d4268169.htm?o=1 a https://www.alza.cz/hobby/osram-led-p21w-6000k-d4290709.htm?o=8#popis ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

LEDky maji neuveritelny svetelny tok, stat pred autem BiXeny vs LED je jak den a noc.. Sam jsem z toho byl dost prekvapeny.. jedine co mne mrzi je ze tam neni to nataceni jako v pripade BiXenu i presto ze LEDky maji tak siroky zaber, ze to ve vysledku neni potreba (clovek tu absenci zaregistruje az kdyz pouzije dalkova svetla)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...