Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

V 1/12/2016 at 9:27, h2o napsal:

Na 2016 to nefunguje už se to probíralo, zkontroluj si vytvořený sobor v adresáři Debug a podle něj oprav změny v jednotce 5F. Jinak než se v tom začneš bezhlavě hrabat tak si udělej zálohy dané jednotky.

Ja se v tom bezhlave nevrtam,snazim se delat zalohy ,akorat jsem jezdil na eco tam je to vypnute a ted kdyz jsem se o to zacal zajimat tak jsem nevedel jiste jestli to bylo v menu nebo ne.Protoze kdyz jsem cetl manual tak tam to pisou jako polozku ktera by mnela jit aktivovat jako jsem to videl na nekterych fotkach z golfu.Vec se ma tak ze to funguje automaticky v poloze auto ,akorat jsem zjistil ze se mne to prepina dobre na mestsky provoz potom v 60 na mezimnestsky ale na dalnicni se mne to prepina az ve 140 a ne ve 110 jak rika manual. Byl jsem s tim v servise tam to prekodovali ale je to porad stejne. Vedel by nekdo kde se to da nastavit na tech 110 km/h ?

dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu si myslím, že tohle má na starost datová sada. Zkuste udělat v servisu pomocí zvláštních funkcí , konfiguraci jednotky pro adresu 55. Tím by se měl vyřešit i případný zásah do nastavení této jednotky. Jiná jednotka než jednotka na adrese 55 za to nemá odpovědnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den / ahoj,

 

je někdo schopen dokódovat O3 5E Amb. Columbus z okolí Pardubic? Měl bych zájem o:

 

  • Odblokování obrazu za jízdy TV-DVD Columbus
  • Aktivace protočení ručiček tachometru
  • Aktivace vypnutí denního svícení při zatažení ruční brzdy
  • Aktivace sklopení pravého zrcátka při couvání
  • Aktivace zobrazení rychlosti ventilátoru topení pomocí LED indikátoru při režimu AUTO
  • Aktivace zadních světel s denním svícením DRL
  • Změna loga v maxidotu –  Škoda nebo RS (VRS)
  • Změna uvítacího loga na infotainmentu Columbus – ( Welcome ŠKODA , VRS , GREENLINE , SCOUT )
  • Útlum LED pásku DLR při aktivním blinkru

Děkuji předem...

Editováno: , autor: dandamc
Doplnění kódování a odebrání dotazu ohledne repro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, PistaTT napsal:

Toto nastavenie sa dá cez infotainment bez nutnosti kódovania.

Super, díky za info.  Auto je vo výrobe a O3 je okrem Favorita moja prvá škodovka a zatiaľ mám info len z návodu :-)

Bude to trochu zmena prejsť z elektroniky BMW5, kde som si jednotky kódoval sám.

Kupovať interface k škodovke a znovu sa všetko učiť už asi nebudem, tak to nechám na odborníkov.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...