Přejít na obsah

Vymena panelu pristroju


LiveBomb

Doporučené příspěvky

Oni mají soudruzi s barvami celkově problém už jsem viděl, že barva v TP neseděla s barvou na autě(auto bylo úplně nové).

 

Víte co teď řeší servis, že určitě do těch špatných budíků zapsali kilometry a teď neví co s tím.....tak je vrátit nemůžou a mají problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak moc složitá je výměna panelu přístrojů v rámci záruky?

Už to řeší třetí den a zdá se mi to divné, prý to hází závady ABS, tlaku pnemumatik a systému start stop.

 

Tuhle chybu mi občas auto hlásí taky (velmi sporadicky), už jsem to reklamoval, nahráli nový FW do nějaké řídící jednotky, ale podle všeho to nepomohlo (já to neviděl, zrovna s tím jela přítelkyně). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Imho jsou to ze strany servisu jen výmluvy a hrají o čas aby si vyřešili s ŠA to kdo budíky zaplatí. Ať je to jak chce, tak už týden mám auto jinak než jak do servisu šlo.

Tu ETKU přece muselo něco / někdo nakrmit - buď nějaký import z výroby nebo někdo ručně přeťukat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak podle PR Code to má jen Medium panel, ale zbytek vybavy rika ze je tam Traveller Asistent

A co zjistil servis i v historii výrobních programů, tak TAčko bylo vždycky s barevným maxíkem.

Doufám, že kromě výměny za správný MaxiDot opraví i záznam v konfiguraci nebo alespoň vystaví nějaký papír.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

No vyměnili to za barevný, ale zdá se že na účet servisu - ŠA údajně nebyla schopná dohledat jaký panel tam ve skutčnosti šel a držela se PR čísel.

To že auto má ostatní součásti paketu jehož součástí byl i barevný Maxík, to že sem dohledal novinářský test kdy auto 100% patřilo ŠA kde byla na fotkách jasně vidět RZ a barevný Maxík, to že autorizovaný prodejce (prodejce a servis není ta samá firma) doložil fotodokumentaci a doklady když auto přebíral od ŠA  a to že servis z auta opravdu vytáhl barevný Maxík garančnímu technikovi ŠA nestačilo.

No každopádně si to přehazovali měsíc sem a tam až se v autě nakonec objevil barevný nový Maxík, který sem si doma musel ještě vymontovat a znova pořádně zasadit do palubní desky, protože vrzal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...