Přejít na obsah

Kempy na Slovensku u termálního koupaliště.


056152

Doporučené příspěvky

Ahoj

 

Plánuji prodloužený víkend někde na Slovensku u termálního koupaliště, vždycky jsem jezdil do obce Diakovce jenže letos se tam chytli rekonstrukce bazénu takže mají zavřeno. Chtěl jsem jet už tento prodloužený víkend, ale kam teď, babo raď.

 

Diakovce je klidný kemp z celkem hezkým sociálním zařízením, kemp je přímo v areálu koupaliště.

 

Nemáte někdo nějaký tip kam na Slovensko pod stan kde je termální koupaliště???

 

Díky za tipy. Fotky navíc by byly super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli bude v termálparku Vincov Les tak galandii nepotřebuje chce kemp a navíc je tam dobrá doprava kousek od dálnice, výborné koupání a veškeré služby ok, léta jezdím právě do Sládkovičova, Horných Salib nedo Velkého Meděra/Čalova kde sežene místo na stan u soukromníka a koupaliště i s krytým bazénem bylo taky na slušné úrovni.

Editováno: , autor: ben06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ben06 : Len som uviedol, že je zatvorené. Stavba má problémy so statikou.Kemp tam nie je.

 

Možno ešte Podhájska alebo Diakovce. http://www.vodnesvety.sk/kupalisko-diakovce . Na stránke v pravom stĺpci je väčší prehľad o kúpaliskách....V Podhájskej ubytko u súkromníkov v záhradách, vyskúšané, pohoda.

Editováno: , autor: Effendi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdysi jsem byl byl v Piešťanech - Sľňava II, je tam kemp (pozor, kemp je i Sľňava I, ale u něj není koupaliště) a přes společnou cestu je i term.koupaliště. Jinak kdysi jsem vyzkoušel opakovaně i Velký Medér, stanování u soukromníka, tehdy byl ještě termál před rekonstrukcí, dnes už to tam vypadá jinak.

 

edit: ještě mě napadl kemp u zámku Bojnice, je tam také koupák s výhledem na zámek

http://campingbojnice.biznisweb.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl kempovat na Slovensku

 

První zastávka DIAKOVCE = kontrola stavu, bazén jedno velké staveniště kde makalo cca 30 lidí, byla neděle cca 11:30 a fakt makali.

 

Druhá zastávka DUNAJSKÁ STREDA = kemp narvaný do posledního místečka, kempink je na vzestupu Husákovy děti se vracejí do dětství, ale na můj vkus až moc. Vzpomínám si  z dětství na hrápáni z několika směrů a fronta u WC, pustili nás ochotně dovnitř a fakt na WC jak ženy tak muži fronta cca 5 lidí. Rychle pryč.

 

Třetí zastávka SLÁDKOVIČOVO VINCOV LES = kemp rozdělený na dva díly. Ten druhy se jmenuje Chatová osada Vincov Les, nové rozvody elektřiny nová Hospudka, nové sociální zařízení. Bylo jasno vybalujeme. Cedule u vstupu se mi nezdála, ale byla pravdivá. Byli jsme tam od neděle do středy a moc se nám tam líbilo.

 

Ponaučení pro příště: nejezdit první týden kdy jsou svátky. Všude je moc lidí.

 

Všem děkuji za tipy. 

 

post-22061-0-05368800-1467914905_thumb.j

post-22061-0-48236600-1467914859_thumb.j

Editováno: , autor: 056152
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...