Přejít na obsah

Superb II combi FL-SOCIAL EDITION ???


CentriFUGA

Doporučené příspěvky

Ahoj, na dovolené v Chorvatsku jsem potkal SII combi FL, ale hodně zvláštní, bohužel jsem šel z pláže a nebyl při ruce ani telefon ani foťák....

 

Jde o to žemel takto chudou až divnou výbavu:

- Byl 16" plechových kolech s policemi

- Neměl kolem oken chromované lišty, ale jen gumové.

- Mel ČERNÉ hagusy (myslel jsem že Superb ma jen chromové )

- Uvnitř bylo jen obyčejný radio, manuální klima a jediné co to mělo byla vyhřívaná přední sedadla.

- Neměl ani zadní parkovací senzory

 

Mělo to Maďarské znacky, ale vůbec jsem nepochopil ty odlisnosti. Může to být třeba tim, že firma chtěl šetřit  nechala si vyrobit sluzebaky s nižší cenou za ušetřené díly ?

 

O nic nejde, jen me to zajímá, aby řeč nestála :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle, jednak mohou být jiné možnosti konfigurace na maďarském trhu (v Anglii taky máš jiné standardní výbavy a možnosti než v ČR) a jednak to může být speciální konfigurace, jak píšeš. Ale vše, co zmiňuješ, je možné:

  • 16" plechy s poklicemi = bez problému
  • Chromované lišty kolem oken nejsou u nejnižší výbavy (Active, nebo jak se to jmenuje?)
  • Černé hagusy - viz předchozí bod
  • Rádio + klima a výhřev - může souviset s trhem nebo speciální výbavou
  • Zadní parkovací senzory - opět: jiný trh a nebo speciální konfigurace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jo, já myslel, že superb má chrom lišty a hagusy u všech výbav, ale jak píšeš ten Active to může být, je to divné spíš kvůli tomu, že takovéhle auto se vlastě jako socka moc nekupuje, protože za cenu sociálního superba koupíš naloženou octávku a ztrácí to třeba pro mě smysl a raději bych šel do octávky :-)

Tak jsem o něco chytřejší, to auto vypadalo divně, zboku jako octávka III nebylo to vůbec ono :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc do Prahy nejezdím a tága nezkoumám :-D ... ale možné to je ... souhlas - je to nevhodné, to je jako kdyby dělal RollsRolls auto bez předního znaku :-D Taky by to RR nebyl ... je to jiná diskuze, proto jsem to dal do ostatního, ale je to prostě divný, oholenej superb ... chápu když je oholená služební fabie :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, zajímavé početní. Opravdu to dle výbavy asi byl FL ve výbavě Active a bez jakéhokoliv příplatku, nějak nai led svícení v předních sedadlech ... bylo to zvláštní, protože takových superbů bude asi minimum, proto mě to zarazilo. Zaroven jsem zjistil že můj uoerb nový stal hooodně přes mega...:-D:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pawouk. Tak mi ten ceník nedal a můj Superb elegance + paket -+ příplatková vybava vysel na 1.144.100,-Kč....v tu chvíli jsem moc rád, že jsem kupoval ojetinu :-D 

Takže díky za ceník :-) moc navíc už tam připlatit nešlo, nebejt toho, že nemám nápis na sedačkách a nemám vyhřívané čelní okno, tak bych mohl mít na blatnících nápis Laurin & Klement s ještě příplatková vecma :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj pridávam sa k zaujímavým kombináciam.

Kúpil som pred rokom superb MY2011 elegance 2.0tdi dsg z Nemecka. Má columba, dažďový svetelný senzor, dual klímu, predné vyhrievané 18ky elektróny, zadne parkovačky, atď atď. No hagusy sú čierne aj rám okolo okien je tiež čierný gumový.

 

Na druhej strane musím uznať, že so striebornou perleťou mu konkrétna kombinácia viac sekne a s chrómom.

Editováno: , autor: thmf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže si někdo vybral výbavu active a přikoupil k ní příplatkovou výbavu ... taky zajímavé řešení, ale máš to základní, ale zřejmě ti bude chybět spoustu drobností okolo (xenony, parkovací senzory, atd. ), nebo ne ? 

Proč by někdo koupil základní výbavu a připlácel za takovéto věci ?  Když se podívám na ty ceníky co sem dával @Pawouk tak rozdíl mezi výbavou active a ambition je asi 90.000,-Kč, ale když si tam dáš tempomat, vyhřívaná sedadla, zadní parkovací senzor a duální klimu, tak seš na těch 90.000,-Kč pomalu taky :-) .. to mě nedává smysl ... pochopil jsem, že výbava active měla význam někde u služebních aut, aby se co nejlevněji koupilo služební auto :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...