Přejít na obsah

O2 rs 2.0tdi 125Kw rv06 ztraceni vody,pofiderni start,duneni,skubani


mr.malic

Doporučené příspěvky

zdravim hosi jelikoz jsem totalni antitalent na auta tak pisi sem.mam tak tez problem ze stracenim vody.jezdim tejdne cca 900km a pokazde se mi tak 1cm strati nekdy aj vice.auto nejak nehonim,vicko oleje ciste,zadnej bilej kour,zadnej olej v nadobce,pod autem ani kapka.vsiml jsem si ze aj starty jsou takove nejake pofiderne,a v 15tis mi auto hrozne duni(az mam zalehle usi).auto mam chvilu a prvne diesel.da se nejak zjistit zda je to ta hlava ci tesneni.slysel jsem neco o nejakem natlakovani sistemu ci tak neco.pak dalsi problem je ze vetsinou pri 3jce cca 2,5tis otacek auto zaskube parkrat a pak jede normalne ale vsiml jsem si ze to neni pokazde(asi jak se mu chce) a kdyz jedu treba za kamionem vidim volno tak z 5ky hodim 4 seslapnu a auto nic zacuka jako by chtelo ale nic (cuk cuk )a cca okolo 3tis vylitne,turbo bez vule,vycistene,egr taktez vycistenej,nouzak to nehaze a vag zadnou chybu nenasel a k tem startum nevim jak to popsat rano kdyz startuju tak je to delsi a z takovim divnim zvukem jakoby donucenim,pak kdyz to nekde chcipnu a po hodince zas nastartuju tak je to celkem normalni start jen ten prvni a  jelikoz auto potrbuju a hlavne jesem za nej dal nemalej peniz tak budu rad za kazdej nazor a odpoved.jedna se o O2 rs 2.0tdi 125Kw rv06 najeto 180tis.popripade nekdo z okoli Chomutovska kdo by se mi na to juknul diky moc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...