Přejít na obsah

Chyba 17520


kimmi

Doporučené příspěvky

Dnes som zistil že mám zapísanú jednu chybu  na motor a keďže som takúto chybu nide na fóre nenašiel tak sa pýtam na riešenie resp.nejaké dobeé rady ohľadiom tohoto problému.Výmena mi je jasná ale či sa nedá tomu nejak laicky pomôcť.

17520-Oxygen (Lambda) Senzor Regulation:Bank 1:System too ritch

P1112-000-   --Intermittent

Podľa VIS sa jedná o

lambda-regulace (rada valcu 1)-systém príliš bohatý

kontrola lambda-sondy a lambda regulace pred katalyzatorem

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby som to bližšie objasnil.Minulý týždeň sa mi stalo že ráno studený štart 13C motor naskočil ale akoby šiel na 3 válce silne vybroval a otáčky lietali od 500-1000 až to po chvíľe zhaslo.Opakovaný štart OK.Odvtedy dobre a včera ráno studený štart motor naskočil a hneď zhasol,opakovaný OK.
Tak som začal bádať po nejakej diagnostike ktorá by išla aj na Win 7 64bit a našiel som VCDS Lite,ktorá ide aj so starým káblom KKL OBD II,sice veľmi obmedzene.Vedel som vyčítať túto chybu no nie v položke Common Engine 01 ale v položke Drivetrain Engine 01.Skúšal som to keď som došiel z práce.chybu som zmazal,naštartoval a objavila sa znova sice motor hneď naskočil.Takže s LPG to asi súvis mať nebude lebo predtým som žiadne závady nemal,vždy keď idem na nejaký zásah,výmena oleja,alebo hocočoho iného mi môj mechanik napojí diagnostiku a prečíta chyby a neboli žiadne.

Check nesvieti.

Takto podobne mi tie otáčky skákali až to nezhaslo.

 

Editováno: , autor: kimmi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...