Přejít na obsah

Kodiaq vs konkurence


Losky83

Doporučené příspěvky

Mi se nelíbí ani ten Tiguan, pro mě v reálu velké zklamání, auto bez emocí. Větší emoce ve mě vzbuzuje Kodiaq, ale spíše v negativním slova smyslu, takže bych asi nešel ani do jednoho :)
A Ateca? Design pěkný, to auto mě nijak neuráží, ale přijde mi opět naprosto nemastná neslaná, auto, na které se podívám a řeknu si "Hm, auto". Prostě jako by na trhu byla už 10 let.. Tak nevím, volba by byla těžká, Vitara je hnus, Kunkvaj obyč tuctovka, RAV 4 hnus jako všechny Toyoty dnes, CX-3 pěkné, ale malé, CX-5 nepěkné.. Z vyjmenovaného bych asi od pohledu bral nejvíce toho X-traila, ale nikdy jsem v něm nejel, takže těžko soudit.. Aut hodně a přitom tak blbý výběr...

  • Pozitivní 1
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

X3 jsem taky zvažoval ale je taková okoukaná, oni všechny ty bawa vypadají podobně a když se o to moc nezajímám tak nepoznám jestli je nové nebo 10 let staré, a taky BMW je moc velká provokace, přeci jen, jsem jen prostý zemědělec tak by si to kde kdo mohl špatně vykládat. VW je lepší, nezasvěcení si myslí že to stojí jen asi tak polovinu než co je pravda.

Forda jsem nikdy nechtěl i když ta kuga nevypadá špatně. Jak psal Denis, aut plno ale výběr blbý, asi jsme tady nějak moc nároční a na všem něco najdeme ale když to tak prostě je že nic není dokonalé. Tiguan je pěkný jen v HighLine a s aktivním svícením, jak necháte jen statické LED nebo nedej bože halogeny přijdete o tu pěknou masku...a to už tak pěkné není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi se tedy Kuga osobně nikdy nelíbila, ale každý to má jinak, no :)
Ale to ani X3, z aktuální nabídky BMW se mi líbí pouze 2-ka :)
Takže M-B taky ne, další auta v této třídě, vč Audi tedy taky nic, takže mě momentálně nic víc nenapadá.. Leda ještě Subaru, ale to zrovna pěkná auta taky nejsou..


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 10. 2016 at 14:36, Losky83 napsal:

Kodiaq je ale oproti Tiguanu určitě větší auto. Taková menší Q7.

Kodiaq je oproti Tiguanu cca. o 27 cm delší.... nejblíž kodiaqu je o 5 cm kratší Q5, nebo o 6 čísel delší Touareg.

Tiguan se bude poměřovat s Atecou (Yetim II). I když Ateca je je oproti Tiguanu o kousek kratší.

A to je jen rozdíl délky, pak taky záleží na vnitřním prostoru, šířce a výšce vozu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se vozy typu SUV (čti terénní) na jízdu ve skutečném terénu v naprosté většině nekupují. Nijak si nedovedu představit třeba X6 někde v kamenolomu...

Doba skutečných off roadů je zřejmě pryč, ani poslední mohykáni jako je Land Cruiser nejsou to co bývali.

Na Kodiaka jsem osobně zvědav až jej uvidím naživo. Potom můžu s určitostí říct jak se mi doopravdy líbí.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si pis ze zvladne,samo se nebavim o extremu co si asi predstavujes ty,bys cumel co se da vse jezdit s takovym autem,uz se scoutem nebyl problem ted yeti jeste lepsi :) a ze nezvladne to vic nez octavka :D jde videt zes nikdy v tom ani nejel :D ti pujcim na den yeti a nebudes tu krabici chtit vratit :D

s domem jezdit nemuzes ale muzes jezdit v dome :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D
Hele, v rodině dosud byly léta Octávky 4x4 a věř, že to otec nikdy nešetřil, takže vím, že to zvládne hodně. A Yeti ještě více. Ale proč porovnáváš Yetiho, kde si pro jeho světlou výšku musíš brát žebřík, abys nastoupil, když Ateca Cupra bude u země jako RS? A věř, se sníženým podvozkem jsi rád, že zvládneš polní cestu (viz. má zkušenost se současným autem). Takže si stojím za tím, že využitelnost toho auta v terénu, ač malém, bude úplně na exkrement :)
Ale raději dost OT, nebo vedle v hospodě :)


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...