Přejít na obsah

Xenóny sa nenatáčajú


dani99

Doporučené příspěvky

Dobrý. Chcel by som sa opýtať, nakoľko mám problém so xenónom. Pred mesiacom som mal menšiu nehodu na Škoda Octavii 2 Facelift, rok výroby 2009, motor 1,9 TDi. Auto sme poskladali, svetlá som kúpil použité. Všetko funguje, len keď naštartujem auto, xenóny sa natočia hore-dole a potom do strán, ale keď sa už pohnem s autom xenóny sa už nenatáčajú. Ani jedna kontrolka mi nesvieti poruchu na palubovke. Predtým mi xenóny takisto fungovali, že keď som naštartoval auto, oni sa nastavili, ale keď som stál na jednom mieste a otáčal volant, xenóny sa natáčali do strán. Veľmi pekne ďakujem za každú radu.

Ďakujem za odpoveď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, u stojícího auta se xenony nenatáčejí.
Nepamatuji si minimální rychlost, myslím že do 40 km/h svítí corner a xenony se začínají natáčet již od nižší rychlosti.

 

V mém návodu to ještě nebylo, ale v novějším jsem našel, že natáčení funguje od 10 km/h.

Natáčení musí být povoleno v menu, ale to asi samo nevypnulo...

Editováno: , autor: milos_s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý, skúsim sa pozrieť v menu, ale na diagnostike nič nevypisovalo žiadnu chybu. Auto som mal odpojené od batérie asi 3 týždne. Mne to fungovalo (natáčaní), aj pri stojacom vozidle.

Alebo mám zle nastavené svetlá? A preto sa nenatáčajú?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...