Přejít na obsah

ocelový disk 7760


djtoyo

Doporučené příspěvky

Zítra to nacvaknu na disk a pošlu foto, dnes jsem zkoušel kámošove co má na OA1 a je to stejné jako ty moje :-(

Psal jsem i na ty stránky kde jsem disky objednával, ať mi poradí nějaké poklice, které budou pasovat a zatím neodepsali, tak jsem zvědavý jestli vůbec napíšou 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, připojím se k tématu disk vs. poklice. Mám disky ALST 7760/6Jx15H2/ET38/03-16/KBA43737/E1 124R-000247. to vše na to kole je. A dotaz mám tento: Chci na tyhle kola poklice Dentro, ale u nich píšou že jdou na disk 5,0Jx15. Budou tam držet? V servisu mi nabízeli buď Dakara nebo sidus, u těch píšou 6,0Jx15. A nebyli schopni říct jestli půjdou ty Dentro nasadit a hlavně držet. Nerad bych za ty peníze koupil něco co si dam tak na hřebík na zeď. Nemá někdo s tímto zkušenost? Předem díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha,diky za vysvetlivku, takže jestli je disk 5J nebo 6J na to nemá vliv?

ten člověk v servise netušil co by mi řekl, tak tam něco pindal, že by to mohlo uletět v zatáčce a nebo přitáhnout stahovacím páskem........to sem moc nechce vypadá to hnusně. Už jsem to i na rapidu viděl, ale nevím jestli mel kola 5 nebo 6J. Někomu sundavat poklice a pak vysvětlovat že se chci jen kouknout co má za disky mi prijde o hubku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak škodovka odpověděla pokud nesouhlasi rozměr disku s tím co je na poklici tak to prostě nepůjde. Vysvětlení veškeré žádné. :wacko: tak už nevím...zkusim je v servisu ukecat at mi jednu půjčí na vyzkoušení

 

nemate někdo krytý dentro na 6j discích??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky už jsem to viděl na rapidu, akorát mě matou tím rozměrem 5j vs6j. Sám si myslím ze musí fungovat. a dostal jsem v salůnu katalog kol se zimakama, a kolo v rozmeru 5jx15 tam není na jediný auto, tak proč by dělali kryty na kola který nemaj

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl, že tam mají chybu. Poklice Dentro je určena pro FIII a Rapida. A když si přečteš témata (co jsou zde na fóru) o vhodných kolech pro tato auta, ráfek 5Jx15 tam prostě nenajdeš, jen 6Jx15. A FIII s 15" plecháči se s poklicema Dentro prodávají. Takže bych to moc neřešil a koupil je. A z vlastní zkušenosti můžu říct, že na ráfku drží tak, že musíš použít docela velkou sílu, aby si ji vyndal. Takže obava, že ulítne v zatáčce je naprosto lichá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...