Přejít na obsah

Postup vyjmutí baterie - origo alarm


Hampy

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

hledal jsem, hledal, ale marně... tak jsem si dovolil založit nové téma, i když jsem přesvědčen že to už musel někdo řešit. Manželka vytloukla svým poskakováním po kilometru baterku na OII, rok 2011, 1,6 TDI 4x4. Jako klasik věrný toho času embéčkům jsem tuhle naši slabší polovičku jel zachránit svojí služební OII 2,0 TDI. Natočeno přes kabely, vše OK, říkám si, auto alespoň před barákem, baterku vyndám a pořeším zítra během dne. Jenže jsem těžce narazil! Když vyndám baterku, tak nezamknu auto - pouze klíčem dveře řidiče. A když zamknu auto a pak vyndám baterku, spustí se mi alarm! Na sloupku se tuším vypíná jen čidlo náklonu a interiér, takže to nepomáhá. A kde se odpojuje alarm v motoru jsem ani nehledal, protože předpokládám že to nebude úplná brnkačka. Mohli byste mi prosím někdo poradit, jak to auto dostat do stavu zamčeného, ale s vyndanou baterií?

 

Díky a omluvte mě, jestli jsem novou tému založil zbytečně, fakt jsem hledal a nenašel :) pěkný večer všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...