Přejít na obsah

Superb 2 125kw 2008 nejde nastartovat výpadky el.


santa003

Doporučené příspěvky

Zdar,

potřeboval bych radu,

včera jsem normálně zajel do garáže a dnes když jsem chtěl vyjet ven, nemohl jsem nastartovat, ani to neotočilo motorem a začalo vše problikávat, pak to napsalo chyba motoru, airbagu, natáčení světlometů a td.. při vložení klíče vše normální a po otočeni klíče do polohy jedna se všechna interierová světla,podsvícení a vlastně vše co svítí se ztlumí a začne to blikat. Předcházelo tomu to že nešli otevřít dálkově všechny dveře, až na druhé zmáčknutí(při prvním pouze řidičovi) a ukazovalo to malý dojezd (plná nádrž 500, půl nádrže 250, cca poloviční hodnoty)

 

Za každou radu děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukal jsem na ten xbox, trosku opálená třicítka, ale myslím že na funkčnost by to vliv mít nemělo, viz foto

 

ještě bych se chtěl zeptat, než se pohrnu do krámů a koupím novou baterku, bude stačit jí nabít a vyzkoušet jestli bude ok? nebo je to prostě nějaká jiná vada baterie než je to že je mrtvá? Popřípad jakou baterii by jste mi doporučili? tuto v tom nemám myslím ani dva roky, tak ji zkusím reklamovat. :-)

20161204_131652.jpg

20161204_131657.jpg

Editováno: , autor: santa003
zapomněl jsem přidat ty fotky :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@santa003 myslím, ze baterii nevyreklamujes, na akumulátory bývá záruka půl roku...teda určitě u telefonů, atd.

Když ji nabijes, mohlo by to pomoct, ale pokud je mrtvý nějaký článek, tak nepomůže ani to...

Většinou ale pokud potřebuje baterka dobít, je to předzvěst jejího konce který se s mrazivými teplotami určitě přiblíží...jinak při výměně tak změř dobíjení, aby jsi věděl, že ti to dkbiji, eventuálně neprebiji a neničí to tím tu baterku...

 

Za mě doporučuji Vartu, před 5mesici jsem kupoval 77Ah silver dynamics nebo tak nějak, tak snad chvíli vydrží :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas bude debata na několik stránek o ničem.Tak tu baterku nabij,3 dny nejezdi a pokud ti nevydrží je KO.

Nebo,zajeď za elektrikářem,který má zátěžák na baterii ať ti ji otestuje a je to a také ti změří,jestli ti auto po zamčení usne.Sám,když tomu nerozumíš to asi nevyřešíš.Pokud jsi neměl zapnuté světla,svitřní světlo,rádio nebo jiný spotřebič a baterie se ti přes noc vybila,asi už v kondici nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...