Přejít na obsah

Motor 2,5 netopí


Romejn

Doporučené příspěvky

Ahoj,jen se pozeptám jestli někdo náhodou neřešil topení,už delší dobu mi supík netopí mám motor 2,5 120kw mám nové rozvody,nová pumpa a termostat ale stále to topí jen strašně málo musím tomu pořádně naložit aby to tršičku začlo topit,jakmile zastavím a motor de na volnoběh tak de vlažnej vduch přitom teplota nastavena na 29.Netušíte kde by mohl bejt problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš V68. Radši bych fyzicky zkontroloval, jestli opravdu otvítá. No napadlo mě ještě před tím: ošahej hadice, které vedou z motoru do topení (při provozní teplotě). Pokud budou horké, bude problém na 90% v té klapce. Pokud ne, bude chyba na motoru

V68 má červenou barvu. Také mě ještě napadlo udělat základní nastavení

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo s těma hadicemi to už jsem jednou na ně sahal a byly teplé né horké ale teplé,ale to nebyla provozní teplota ale zítra jedu dálkovou tak to pak zjistím.To základní nastavení se dělá jak?už jsem o tym někde četl ale nedozvěděl jsme se detajly.Jinak děkuji předem za odpovědi každá rada se cení.

Editováno: , autor: Romejn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Romejn napsal:

Ty jo no to je pěkny teda,já musím udělat to základní nastavení těch klapek a pak se bude pokračovat dále zatím jsme se k tomu nedostal ještě

 

To určitě udelej pač u supa a passata odcházej se železnou pravidelností.Pak teprve se uvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 10 měsíců později...
  • o 3 roky později...

Caute bando. poradi mi nekdo ? superb 2.5 120kw. auto netopi,

voda do radiatoru temer nejde.

rozvody delane

pumpa dana nova

topilo to celou dobu ok

aktualne 30 tisic najeto davana kovova pumpa 

 prispevek od satase: ucpane hlavy muze to bejt tento pripad?

pokud ano daj se hlavy proplachnout bez demontaze?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...