Přejít na obsah

T-Mobile - "CHYTRÉ AUTO"


MilanHos

Doporučené příspěvky

Co píšete je tak trošku zavádějící.Sledování můžete být i když máte "chytrý telefon",ta krabička s tím nemusí souviset.Hlavně že se už tady někdo ptá,kdy bude mít superb infotaiment propojený On-line.Za chvíli to bude v autech automaticky,takže nějaká krabička bude k smíchu.

Myslím,že o tomhle to vůbec není .

EET bych také se sledováním nespojoval,ale to tady nepatří a EET mi nevadí.Vadí těm,co dělají něco načerno,bokem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že nikdy nebude fungovat online spojení bez souhlasu uživatele vozu, který ho musí umožnit. Pokud by si někdo koupil auto, které si bude posílat data jak ho napadne při současném úrovni zabezpečení, může si být jist, že to auto mu opravdu z té garáže jednou samo odjede. EET nevadí jen lidem, kteří nevidí jeho hlavní důvod a to je mapování trhu a toků peněz. To se to podniká, když víš kde co a jak a ještě se najdou takoví co Ti zatleskají.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekne ti:

1) kde auto je (pokud je v pohybu, tak realtime odesila data a da se sledovat na telefonu/webu)

2) kolik ma cca v nadrzi

3) jaky je stav baterky

4) melo by umet cist DTC kody (nemuzu potvrdit ani vyvratit)

5) dela statistiku jizd

6) muze byt pouzito v 10 autech (sice nepraktice, ale je tu ta moznost)

7) daji se nastavit alerty - kdyz se auto pohne, nastartuje, prijede/odjede z definovane zony

8) provoz 75 kc/mes ale je v tom datovy roaming po EU, po 2letech smlouvy by mela byt moznost vlozit jinou (zatim TM, kvuli VPN spojeni) kartu

 

Kde je problem:

1) StartStop - kdo pouziva, tak mu to cestu rozkouskuje 

2) k mereni spotreby pouziva kristalovou kouli hodnotu nasobi rumunskou konstantou => hodnoty jako 500 L/100km

3) servisni intervaly ma nastaveno na 15t nebo 1rok (nepocita s variabilnim intervalem)

 

Mam v F3 i SmartGate, ale prestal jsem ho pouzivat, protoze spolehlivost = 0. Na iOS musi bezet aplikace na popredi, jinak data nesbira, na Android se stale odpojuje (Nexus 5  - Android 5/6, vyjimka v battery optimalizaci nepomuze, telefon/auto spojeni po nahodne dobe ukonci, podobne chovani jsem mel i na S7)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

témata sloučena ale informace spíše o koupi produktu a problémech s T-Mobile. Já osobně jsem s koupi neměl vůbec žádný problém. Vše aktivovala prodavačka, vložila SIMku. Já už jen zastrčil do portu a hotovo. Přesto se opět jako "hlupák" ptám...?

Jak správně v praxi používat tuto krabičku s aplikaci Motion.

 

Editováno: , autor: dressi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, cosby napsal:

proč jsou tu dvě témata???Slučte to sakra

Já myslím že jsem byl první kdo téma založil tak nechápu proč to píšeš do toho mého. A s prominutím sloučením těch témat jste z toho udělali slušnej mr**ík.. Řeší se všechno možný, jen ne T-mobile "chytré auto" a zkušenosti s ní!

před 6 hodinami, Pawouk napsal:

Sloučeno...

Takže ďekuji, ale než se témata sloučily bylo potřeba to druhé promazat od hospodských řečí EET a pod...

Do superb tématu taky zrovna moc nechodím, není nějaká neutrální půda pro to? 

Editováno: , autor: MilanHos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už je nás tu na toto téma víc, tak se ptám znovu na otázku co když si nechám krabičku se SIM poslat domů? Je nutné i tak navštívit pobočku nebo to zvládne uživatel doma sám? Týden před vánoci bude čekání tak na hodinu přímo na pobočce.

Editováno: , autor: MilanHos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, MilanHos said:

Když už je nás tu na toto téma víc, tak se ptám znovu na otázku co když si nechám krabičku se SIM poslat domů? Je nutné i tak navštívit pobočku nebo to zvládne uživatel doma sám? Týden před vánoci bude čekání tak na hodinu přímo na pobočce.

 

Urcite zvladnes sam. Kuryr ti doveze, podepises smlouvu (pokud nemas), da ti balicek.

Vylomis si SIM, zkontrolujes jesli nepozaduje PIN (vpravem hornim rohu by melo byt napsano vypn. PIN, nekdy davaji obyc 3v1, kde je PIN vyzadovan), vlozis do zarizeni, sprarujes s mobilni aplikaci (pripadne pres web) a zasunes do portu v aute.

 

simholder.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...