Přejít na obsah

porucha otevírání zavazadlového prostoru


Lanaika

Doporučené příspěvky

Ahojte, mám problém se svojí ŠO II, r.v. 2006 a v autorizovaném servisu jen krčí rameny.

Začalo to tím, že se během jízdy sám začal otevírat kufr - cvaklo otevírání, rozesvítila se kontrolka - a to i když byly dveře uzamčené tlačítkem od řidiče.

V servisu vyměnili kabel k zámku, prý byl přelomený... potom se kufr začal uzamykat a otevřít šel jen někdy.

V servisu teda vyměnily celý zámek 5. dveří, což nepomohlo. Nakonec vyměnili i kliku.

Situace teď vypadá tak, že když jezdím do 10km kufr otevřít jde. Jakmile jedu dál (do práce to mám 50km), tak se hned po jízdě do kufru nedostanu - zkoušela jsem to 1 hod po jízdě, ještě otevřít nešel, po 4 hodinách už šel. Uklidnění, že k věcem v kufru se můžu dostat přes sedačky (nad sedačkami je mříž), mě fakt moc neuklidňuje. Děsím se toho, že někde na dálnici píchnu a k rezervě, trojuhleníku nebo k lékárničce se vůbec nedostanu.

Navíc ještě po myčce, asi 2 dny se kufr opět sám vycvakává - asi než to někde vyschne. Nynější mrzy, sníh to ale neovlivňují.

V servisu jim diagnostika žádnou chybu nehlásí a oni neví, co s tím.

 

Doufám, že přece nemám to štěstí a nejsem jediná, kdo má takovýto problém. Prosím poraďte, ev. doporučte dobrého mechanika.

Moc díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...