Přejít na obsah

zařadím , ale nerozjede se


Bebesek

Doporučené příspěvky

Zdarec lidi , mám Fabii 1,4 16V - 55kw, a včera když jedu z prace tak vyjedu pohoda , po nějaké chvíli musím zastavit na křižovatce , ale již jsem se nerozjel , at sem řadil , co jsem řadil tak nic , někdo nějaký nápad co s tím , táhla jsou vyzuelně v pořádku , spojka dělána cca 1,5 roku nazpět , jsem bezradný

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když jsi řadil jednotlive rychlosti tak tam zapadly jako když bylo řazení vpořádku, nebo jsi necítil žádný odpor, pokud to bylo bez odporu, tak to vypadá na mechanizmus řazení. Mohla by to být i prasklá poloosa. Pak by to mohla být i spojka, ale tu bych tipoval jako posledni možnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Bebesek napsal:

Zdarec lidi , mám Fabii 1,4 16V - 55kw, a včera když jedu z prace tak vyjedu pohoda , po nějaké chvíli musím zastavit na křižovatce , ale již jsem se nerozjel , at sem řadil , co jsem řadil tak nic , někdo nějaký nápad co s tím , táhla jsou vyzuelně v pořádku , spojka dělána cca 1,5 roku nazpět , jsem bezradný

 

Tato závada se mi kdysi stala na Š 120. To samé, zařadil a nic. Byl to diferenciál. Ale nevím jestli je to možné i u FABEK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím rychlosti zapadají uplně normálně a i cítím odpor jako normálně, poloosa mě už také napadle jen auto mám odstaveno před prací na parkoviští a je na něm asi tuna sněhu v podběhách a všude , tak musím jen co trochu rozmrzne kouknout pod zdali něco neuvidím

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...