Přejít na obsah

Při startu svítí ABS a ESP


loop342

Doporučené příspěvky

Ahoj,

nevim čím to může být a to je důvod proč sem píšu... ;)

Nicméně teď jak jsou ty mrazy, auto stojí venku, tak při otočení klíčkem do první polohy standardně všechny kontrolky zhasnou a při startování se znovu rozsvítí a stíví po celou dobu startování oranžové kontrolky ABS a ESP - po nastartování opět zhasnou a během jízdy nic.

Auto jinak šlape jako hodinky ( OII fl, 2010, 1.9 TDI PD ).

Přiznám se, že nemám rád když na mě svítí jakákoliv kontrolka a hned všechno řešim. :) Obvykle to neudělá, když do auta nasednu odpoledne po práci, ale když je na mrazu přes noc nebo víc dní tak ano.

Čím by to mohlo být? Napadne mne špinavé čidlo? slabá baterka? nebo prostě jen ty mrazy?

Auto jinak startuje úplně v pohodě.

Předem díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud Tě to nějak uklidní, pozoruji přesně totéž na naftovém Focusu.

Dnes se přes noc nabíjela baterka a neudělalo to ani když bylo chladněji než včera, takže zřejmě nějaká souvislost s aku tu bude - napadá mne, zda se při startování "na krev" neodpojí všechny zbytečné funkce nebo třeba jen nepoklesne napětí pod nějakou mezní hodnotu důležitou pro funkci systémů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...