Přejít na obsah

Samovolné spouštění alarmu


MilosP

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Tak jsem konečně udělal diagnostiku a je to jak jsi tipoval - siréna nekomunikuje.

 

Je nějaká šance, že je problém v kabelech? Už jsem slyšel, že to v tom podběhu rádo hnije... a pokud odešla baterka, chovalo by se to takhle = žádná komunikace? ...baterku bych případně přepájel. Nechce se mi dát takovej ranec za sirénu :-(

 

Btw. to auto bylo určitě s touhle závadou už několikrát na garančce (jsem přesvědčený, že je to tak od výroby) a nikdy se nezmínili - to je fakt vizitka autorizovaných servisů

Editováno: , autor: camel1cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

OII r.v. 2009 Elegance. Mám stejný problém...pouze blikaji vsechny blinkry. Sirenu jsem nikdy neslysel. A ani popravde nevim zda alarm ma. Na B sloupku je tlacitko snimani vnitrniho prostoru, pri pordzeni zoranzovi. Znamena to ze je auto vybaveno alarmem bez cidla naklonu ?  Odemknu zamknu a prestane blikat. Bez sireny celekem zybtecne. Clovek si toho nevsimne kdyz auto stoji v garazi a blika treba celou noc (akorat se vybije bateka) Jde alarm nejak trvale vypnout bez VAGu? Díky  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Dobrý den, prosím o radu. 

Asi tak měsíc mě trápí samovolné spouštění alarmu. Paradox na tom je že se alarm spouští jen při odemčeném autě. Nejraději při jízdě, aby jste to měli s plnou parádou :D ... Alarm je originální. A při sepnutí houká pouze siréna neblikaji blinkry. Opravdu už nevím co s tím. V servisem nám bylo řečeno že to bude asi čidlo náklonu. Ale to snad je jedno když je auto odemčené je alarm deaktivovaný. Nebo ne ? Při zamčeném autě to nedělá. Nenapadá někoho něco ? Auto je asi 6 roku staré. Děkuji za tipy :-) ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

@NECITA: Prosím tě, jak to dopadlo s tím tvým alarmem? Nevzpomeneš si? Máme podobný problém na Fábii II r.v. 2008. Ráno přijdu k autu, odemknu, sednu, nastartuji, pustím světla, ventilátor a najednou se spustí alarm. Musím vypnout motor, vytáhnout klíček a dálkovým odemknout dveře, tím se zruší houkání alarmu. Připadá mi, že se prvním odemčením auta nedeaktivuje. Je to možné? Pak už ho spustí cokoliv, hlídání interiéru, pokles napětí na baterii apod. Dělá to nepravidelně, většinou když je venku chladněji. Bohužel nemám kabel, kterým bych mohl kouknout na výpis jednotky alarmu. Byl bych rád za každou radu na co se zaměřit. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...