Přejít na obsah

Octavia II - start / stop system deaktivace


paldous

Doporučené příspěvky

tak jsem to tam nasel a skousel,bohuzel mi to nechtelo vzit to kodovani, skousel jsem to pres VCDS i pres ROSS tech, ale stale to psalo nejakou chybu 22... jinak kabel mam origo od Svobodu... v kodovani je to byte 6 bit 0 a pak je to jeste v prispusobeni aktivace start/stop, skousel jsem ruzne kombinace ale neuspesne, nemuze nekdo napsat presny postup jak se toho zbavit?

Editováno: , autor: paldous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, funkciu tam mam, mam na to aj tlacitko v interieri, ale chctel bych tu funkci dektivovat, ridici jednotka tu funkci podporuje, jde to i odkodoavat ale po znovunastartovani se to samo aktivuje, cili v kodovani to deaktivuju, pak to vypise chybu start stop systemu a je to deaktivovane ale kdyz znovu nastartuju se to samo nakoduje nazpet, a kokual jsem to nejen v kodovani ale i v prizpusobeni, tam jsem to taky deaktivoval ale VAG mi vypsal chybu ze to neprevzalo, mam origo vag cili chyba softu je vyloucena, chtel bych vedet presne postup jak to uspesne zrusit aby se to nevracelo a nevypisovalo chybu na maxidotu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja len jedno nemôžem pochopiť,načo si to kupujete so systémom ST/SP a potom riešite ako to úplne deaktivovať...a teraz do mňa :D

tak ja ti to vysvetlim: ked mas moznost kupit skladove auto na ktore je 10 tis eur zlava a je tam tato prkotina ktoru nechces tak co spravis? kupis ho a pokusis sa tu prkotinu odstranit... :kol-47: presne tak ako to robim teraz ja...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

vyskusaj jednu vec: ked prichadzas do krizovatky a brzdis, po zastaveni auta daj okamzite dole nohu z brzdoveho pedalu a stlac ho znova, motor by mal ostat nastartovany. Tento postup som nasiel v jednej diskusii, neviem ci funguje. Viem ze tym sa nic nevyriesi ale ked ti vadi ze zakazdym sa vypina/zapina motor tak to chce len trocha cviku a je to aspon nejake riesenie na tvoj problem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 7 měsíců později...

tak jsem to tam nasel a skousel,bohuzel mi to nechtelo vzit to kodovani, skousel jsem to pres VCDS i pres ROSS tech, ale stale to psalo nejakou chybu 22... jinak kabel mam origo od Svobodu... v kodovani je to byte 6 bit 0 a pak je to jeste v prispusobeni aktivace start/stop, skousel jsem ruzne kombinace ale neuspesne, nemuze nekdo napsat presny postup jak se toho zbavit

Pokud máš origo vag od Svobody, tak požádej přes vzdálenou podporu o deativaci této funkce. Bez problémů ti to deaktivujou zdarma. Je to otázka minutky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahoj,

potreboval bych poradit s Octavii 1.6 tdi 77 kw 2011, chtel bych vypnout start stop, nejvice by se mi to libilo pres centralni elektroniku, aby si tlacitko pamatovalo nastaveni z minula - takze pouzivat budu, kdyz budu ja chtit. Ale nemuzu se dostat do security access, 20113 nejde ani 31347.

 

Druhou moznost, kterou sjem zkousel, je trvale pres teplotu nebo napeti, ale v Adaptation v jednotce 19 - CAN, se mi po vstupu zmeni z Adaptation na LongAdaptation, pote otevru a v nabidce mam jen moznosti zobrazene na prilozenem obrazku.

 

VCDS 15.7

 

Dekuji za pomoc,

Dan

16935586_1532063123470966_1814502609_o.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...