Přejít na obsah

Nepravidelné rozsvícení kontrolek ABS,ASR a brzd


Thoumes

Doporučené příspěvky

Zdravím, 

Předem se omlouvám pokud to sem nepatří.

K problému- týden zpět, jsem si nechal v servisu měnit pravé přední ložisko. Nyní je v pořádku (nehučí). Ale nepravidelně při jízdě se mi rozsvítí kontrolky ABS, ASR a brdy (kontrolka brzd 3x zapípá a bliká). Po vypnutí motoru a znovu nastartování kontrolky zmizí. Někdy se objeví po 100km někdy po 2km.Take se mi nepravidelně při brždění aktivuje ABS . Brzdnou kapalinu jsem kontroloval a něco dolil - beze změny. Diagnostika také žádnou chybu neukáže.

 

Jedná se o Fabii 1 r.v. 2004-1.2.htP

 

Nenapadá někoho něco? Předem mockrát děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém s ABS. Při výměně předních kotoučů jsem si všiml, že z konektoru co se připojuje na čidlo ABS jsou uvolněné drátky a nyní mi svítí kontrolka ABS, ASR a kontrolka Volantíku. Dá se nějak jednoduše vyměnit ten konektor nebo musím měnit kabeláž? Koupil jsem nový konektor ale bez pinů. Dá se to nejak snedno přehodit abych nemusel štípat dráty?

Editováno: , autor: Majlou
chyba v textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...