Přejít na obsah

Zadní ložiska


FOX

Doporučené příspěvky

MICHAELKO:

Najdi si zde Dílenskou příručku a tam najdeš vše co potřebuješ. I víc než jen jaký werkcajk budeš potřebovat.

Nikdo neví na co při výměně narazíš a tak Ti ani nikdo nemůže nadiktovat co vše budeš potřebovat.

 

PS: To sháníš konkrétní nářadí na konkrétní práci? Zajímavý přístup k servisu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já kupoval tady https://www.autodily-na-skodu.cz/Zadni-lozisko-c1_1258_4.htm      

 

V 16. 2. 2017 na 18:49, MICHAELKO napsal:

AHOJ POTREBOVAL BY SOM PORADIT ,,AKE NARADIE A HLAVNE KLUCE A POD. POTREBUJEM NA VYMENU ZADNEHO LOZISKA . DAKUJEM ZA RADU 

 

Já kupoval tady https://www.autodily-na-skodu.cz/Zadni-lozisko-c1_1258_4.htm a bral jsem to za 700 Kč a vydrželo do prodeje auta, ale i ten originální FAG za cenu 1400 kč je si myslím za dobrou cenu a kdybych neprodával auto vzal bych ho. Nicméně co se nářadí týče tady ti nikdo nic moc neporadí proto kupuju u  nich mají i nářadí a poradí které na jakou montáž koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako já bych poradil, ale tam není moc co. Se sundá kolo. A pak bud jen shodit buben a nebo kotouc. 

A povolit matku na trnu a stáhnout ložisko. 

To je tak easy práce, že snad aní není co vysvětlovat.

A nějaké ty momenty a utahovací úhly se vyčtou na netu.

Když se někdo chce hrabat v autě sám a nemá moc zkušeností je dobré si koupit knihu "Jak na to" O1 má super speciál ke do ho je  spousta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...