Přejít na obsah

Klepanie výfuku o nápravnicu


Matej712

Doporučené příspěvky

Zdravím,

zhruba pred rokom som menil na Fabii Combi predný diel výfuku s katalyzátorom (6Q0254504 X). Nezohnal som jazdený originál a dávať tretinu hodnoty auta za nový mi prišlo nezmyselné, tak som objednal neoriginál. Pôvodne mi na CC-autodily tvrdili, že sa jedná o český výrobok firmy TYLL, ale poslali mi Bosal. Dal som ho namontovať a asi pred mesiacom sa mi z prednej časti podvozka začalo pri zrýchľovaní ozývať klepanie. Bol som s tým v škodovke, kde mi povedali, že klepe tento diel výfuku o nápravnicu a že sa s tým nedá nič robiť. Je tam jednoducho menšia medzera než má byť. Pohrali sa trochu so závesmi a je to trochu lepšie, ale stále to klepe. Vedeli by ste mi niekto poradiť čo s tým? Napadlo mi vložiť do tej medzery nejaký tlmiaci materiál, ale neviem čo by to mohlo byť, keďže ten výfuk je kúsok za motorom zrejme poriadne horúci... Vopred ďakujem za každú radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, problém je v tom,  že nie som mechanik a nemám na to ani priestor (garáž ani nič podobné). V Škoda servise povedali že s tým nejde robiť nič, že sa na to malo myslieť keď sa ten katalyzátor montoval, ale za tým chlapíkom čo to montoval sa mi tiež ísť nechce. Navyše, skoro rok to nebúchalo, tak neviem čo sa tam mohlo zmeniť. Nenájde sa niekto z Bratislavy a okolia kto by sa bol ochotný na to pozrieť bez toho, aby ma zodral aj z kože? Známych mechanikov nemám a nerád by som sa nechal obabrať. A ten Bosal - potreboval som jazdiť a ako laik neviem posúdiť ktorý z tých výrobkov je horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...