Přejít na obsah

Chladici kapalina - dvakrat doliti za 3 mesice


Neporadek

Doporučené příspěvky

Máš tam někde drobnou netěsnost. Můžeš mrknout pod olejový víčko, jen jestli tam není šlem.

Nebo stačí nějaká unavená spona na hadici, popř. může prolínat vodní puma nebo i chladič.
Nerozpojoval jsi poslední dobou nějakou hadici? (kvůli např. termostatu, nebo tak).

 

Dolít vodu můžeš tak odhadem 1x do roka, jak je to 2x za tři měsíce tak tam něco někde určitě bude

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skontroluj motor, ci nemas niekde zatecene. Tolko vody musi niekde vytiect.

Ak vsak ti ju tlaci do motora, tak ako spomina hore prassat. Na viecku by sa ukazala emulzia.

V prvom rade by som pozrel na vnutorny blatnik spolujazdca kde mas expanzku a spodny kryt motora.

Chladiaca kvapalina tak rychlo nevyschne, cize by si tam mal mat po nej stopy.

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neni to autorizak - skoda servis - meli plno tak jsem musel hledat jinde. Protoze jsem musel tento tyden nekam jet - prikladam na kolik vysla prace a vse. Taky mi prislo ze ten chladic stal dost.

servisvymenachladice.jpg

 

Tak snad na dlouho klid s opravami :)

Editováno: , autor: Neporadek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím přesně kolik do toho stojí chladič, ale většinou se pohybujou od necelých 2000 (čína) do 5000 (prvovýroba)....těžko říct...

pět hodin práce?

11 litrů G12? vždyť se to ředí, minimálně 1:1, takže víc než 5 - 6 litrů toho není potřeba.

 no skoro bych řekl, že to je opravdu x2, to je holt ta daň z luxusu...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...