Přejít na obsah

Velka spotřeba, Vibrace motoru na Volnoběh


Raptile

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny na tomhle foru co znáj 2.5 TDI mam tiptronika. Nedávno jsem dělal rozvody a měnil čerpadlo VP44 mechanik to nastavil auto táhne krasně od spoda, ale spotpotřeba podle počitače 9-10l v reálu 10l s minulym čerpadlem jsem jezdil cca za 7.5l A ještě jedna maličkost motor na volnoběh celkem dost vibruje, ale to dělal i se starym čerpadlem mam podezření že je nějaky vstřikovač vháji. Poprosim jestli by jste se koukli na log děkují moc za každou radu:mellow: 

 

Na konci logu mam nastartovano a všechny spotřebiče vypnuté a volnoběžna davka paliva celkem líta...

LOG-01-001-004-008.CSV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak spotreba vyresena zacali mi piskat zadni brzdy, pravdepodobne zadrhnuty pístek.kotouc je zhavy..... Dneska nato kouknu....

Uz zbyvaj jen ty vibrace motoru na volnobeh je to jako by obcas spatne vstriklo naftu. Na kanalu13 mi ukazuje jenom dva valce nevite kde jsou zbyle 4 hodnoty? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neslo to poznat a ani me to nenapadlo delal jsem cerpadlo a rozvody koho by napadlo sahat na kola kdyz predtim to bylo ok. Jezdim max 20km a kdyz to nepiskalo a ani se z kola nekourilo tak me to hold proste nenapadlo..... Tak se omlouvam zkusenym mechanikum ale to bribrzduje minimalne kdyby to nezaclo piskat me to ani nenapadne..... 

A co ty vstriky poradi nekdo v jakem.cca muzou byt stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...