Přejít na obsah

Performance monitor


rosta.rs

Doporučené příspěvky

Nakódovať bežným spôsobom nejde. Je to podobné, ako aktivácia mirrorlinku alebo máp v aute, kde neboli z výroby. Na mirrorlink alebo asistenta únavy si vieš kúpiť aktivačný dokument a online ho použiť, ale ani mapy, ani performance monitor, ani drive profile takýmto spôsobom nespojazdníš. Machri na východ od nás to ale vedia, v jednotke uvoľnia všetky dostupné funkcie a je k dispozícii všetko, čo daný softvér vie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj všichni

nezkoušel už náhodou někdo dokodovat performance monitor viz obrázek?zkoušel jsem se na to ptát už u superba III ale tam žádná reakce a tak to zkouším ještě tady,myslím že ten infotaiment je dost podobný a tak by to mohlo jít i na O3,tento performance momitor je na VW.děkuji předem všem za reakce

Jirka

58fdf3730ab9c_performancemonitorVW.thumb.jpg.fa49248c1e94d7429e6ff6490c107a6e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozor, NEOVERENÉ !!! na vlastné riziko...

Kódovanie:
- Modul 5F – Information Electr.
- Adaptation 10
Car_Function_Adaptations_Gen2-menu_display_compass zmeniť na active
Car_function_Adaptations_Gen2-menu_display_compas_over_threshold_hight zmeniť na active
Car_function_list_BAP_Gen2-compass_0x15 zmeniť na active

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to zkoušel podle toho videa na začátku a taky se mi to nepovedlo,dokonce v jedné chvíli se mi povedlo celý columbus zablokovat až tak že vůbec na nic nereagoval  a tak jsem to pak musel celé vrátit zpět a resetovat až to opět začalo se mnou komunikovat a dál jsem to raději nezkoušel.tak uvidíme jestli na to někdo příde jak to zprovoznit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dohledal prispevky tykajici se Golfu, tam je to uz nejakou dobu a tam je nutne brat to oficialni cestou a nepredpokladam ze by to v pripade SA bylo jinak.

Zkuste se nekdo optat primo SA (nebo nejakeho servisu) a uvidite zda Vam to vubec umozni s ohledem na to ze to oficialne ma az FL RS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...