Přejít na obsah

LED žárovky do zpátečky


Garfield RS

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

ja som tiez objednal take za 26 eur 2 ks s cree cipmi, svietia perfektne, ale chybu vypisuju. teraz som trocha googlil a nasiel nieco taketo - https://www.svetziaroviek.sk/svetziaroviek-sk/eshop/23-1-Eliminator-CANbus-pre-LED/0/5/1037170-CANbus-OSRAM-LEDriving-Control-Unit-12V-21W-eliminator-Set-2ks

ked si pozries navod, nacvakava sa to iba na povodne kable, cize by sa to teoreticky dalo tam niekde pichnut a keby to bolo fakt funkcne tak kaslat aj na tych 10 eur navyse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zohrieva sa to neustále alebo iba ak sú tie spiatočky aktívne? Pretože zvyčajne cúvaš iba pár sekúnd, čiže by to nemalo vadiť.

 

Tiež som kúpil ledky do spiatočiek do svojej F3 a zaobstaral som si aj tie rezistory. Skúsil som ich nahodiť, ale chyby stále hlásilo.. zistil som, že tie rezistory poriadne neprecvakli pôvodný kábel, izolácia je dosť hrubá. Treba surovo odstrániť časť izolácie z pôvodných káblov. K tomu som sa ale ešte nedopracoval..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, brrrrm napsal:

A zohrieva sa to neustále alebo iba ak sú tie spiatočky aktívne? Pretože zvyčajne cúvaš iba pár sekúnd, čiže by to nemalo vadiť.

Proto sem se taky ptal. Mám je už několik let a ničemu to nevadí. Jediný co sem upravil ve VAGU, byla kontrola couvaček po otočení klíčkem do první polohy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne nad tym som rozmyslal, ci sa to bude hriat iba pri cuvani, alebo stale, ale predpokladam, ze iba pri cuvani a to je fakt iba par sekund, takze to nemoze vadit. Je mi luto vyhodit tie ziarovky, ked som za nich vyhodil skoro 27 eur, radsej dam este dalsich 10, len nech to funguje, aj pri cuvani vidim podstatne lepsie.

to šulda: ako si upravil tu kontrolu cuvaciek po otoceni klucom? Predpokladam, ze to je to preblikavanie po starte co som si vsimol aj u led hmloviek napr. ze mi to robi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SII ma dvoje hlidani žárovek. Pri startu a behem jízdy. Tzn teoreticky se bude hrat pořád. Jelikoz mam lifta,tak zpatecky nesviti,kdyz je viko otevreny,takze to nemuzu promerit. Jinak ferda by to mohl umet odkodovat.

Editováno: , autor: N@pster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, matelkoxxl napsal:

to šulda: ako si upravil tu kontrolu cuvaciek po otoceni klucom? Predpokladam, ze to je to preblikavanie po starte co som si vsimol aj u led hmloviek napr. ze mi to robi.

jj, to blikání, ale ne při startu ale po otočení klíčku do první polohy. Nemám Supa, ale předpokládám že v tom nebude extra rozdíl, možná se ale pletu. ferda25 bude určitě vědět. Já to odkódoval ve VAGU.

 

před 10 hodinami, N@pster napsal:

SII ma dvoje hlidani žárovek. Pri startu a behem jízdy.

Kdyby to tak bylo, tak by ty ledky v couvačkách, podle mě, pořád blikaly, ne? U O II to kontroluje v tý první poloze klíčku před startem, a pak když se daná žárovka, nebo ledka rozsvítí, což je logický. To si Sup během jízdy pořád posílá proud do žárovek pro kontrolu jestli jsou OK i když zrovna nesvítí, respektive když jsou vypnutý?

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, N@pster napsal:

Ano. Ma neustalou kontrolu zarovek.

Takže když manželka trefila ve dne ptáka, kterej to napral do světla a odnesla to žárovka v dálkovým, tak bejt to Sup, tak tě to hned upozorní že je žárovka KO?

matelkoxxl>> Zkus se zeptat ferdy25, už sme tě tu na něj směrovali ;)

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...