MPXSUPERB

Demontaž elektrických vzper v kufri

2 příspěvky k tomuto tématu

Zdravím, 

vedel by mi niekto poradiť, čo mam stlačiť alebo vytiahnuť na zaražkach na elektricky otváracom kufri (zhrdzaveli mi bolzne a nechcem aby sa hrdza pustila aj do kapoty kufru) ....
vopred dakujem za nejaky obrazok :)

P.S. v škodovke mi povedali ze to nie je oreginal vzpera a ze nevedia :(

EAD85103-618F-47B6-8A44-AFAC99C11BBF.jpg

WP_20170417_10_15_12_Pro[2].jpg

0111BC06-2DDB-40EC-BD07-D50D87DA49FE.jpg

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Sem to nepatří. Dej si to do správné sekce: SII => Interiér. Zamykám.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

• Podobné příspěvky

• Od MPXSUPERB
      Zdravím, 

vedel by mi niekto poradiť, čo mam stlačiť alebo vytiahnuť na zaražkach na elektricky otváracom kufri (zhrdzaveli mi bolzne a nechcem aby sa hrdza pustila aj do kapoty kufru) ....
      vopred dakujem za nejaky obrazok 

P.S. v škodovke mi povedali ze to nie je oreginal vzpera a ze nevedia 

0
    • Od NikolasCZ
      Je možné nějak nastavit, aby se po zamčení vozu zvenku automaticky zavřela okna? To je řadu let stará funkce a auto za milion to nemá?
    • Od PTiCA
      Rozhodl jsem si na své Fabii r.v. 2003 s komfortní jednoutkou 443E dodělat komfortní stahování oken pomocí dálkového ovládání a rovnou jsem celý proces nafotnil.

Vycházel jsem z tohoto návodu za který děkuju @Tomas_ek

1) Nejprve jsem musel sehnat kabel pres COM1 port a rozchodit starý počítač který má port COM1 a funguje na něm DOS 6.22.
      Viděl jsem video že to funguje i pod Windows 7 a nějakou bootovací disketou ale ja jsem použil klasický počítač.

2) Další krok byl program VDS-PRO přes který se všechno nastavuje. Stáhnout ho můžete zde

3) Vše zapojit, zapnout zapalování a program VDS-PRO 

4) Zde vybrat kanál 46 - Komfortní jednotka

5) Další krok je kanál 11 - Login ve kterém musíte zadat Kod: 19283

6) Ted začíná pravá sranda. Musíme změnit hodnoty v EEPROM

Zde je seznam adres které je potřeba změnit. Jedná se o řídící jednotku + jednotky dveří

Postup je následující:
      Nejprve musíme zjistit původní číslo každé adresy. Vyberte kanál 26 - EEPROM čtení

Zde zadáme požadovanou adresu. V této ukázce kanál 04361

Výsledkem je hodnota 138 (tato hodnota se může být u každého auta jiná!!!)

Z této hodnoty 138 odečteme 8 a výsledek 130 zapíšeme pomocí kanálu 27 - EEPROM Zápis

Tento postup se stále opakuje u každého kanálu. Jen musíte dávat pozor na přičítání/odčítání hodnoty
      Například u adresy: 16416 byla výchozí hodnota 201 ke které jsem přičetl 16 a výsledná hodnota je: 217

To je vše. Stačí aplikovat tento postup na všechny potřebné adresy a vše funguje jak má. 

Ještě ukázka že vše funguje jak má...

Omlouvám se za horší kvalitu fotek ale počítač má ještě černobílý monitor a né moc dobrý jas.
    • Od Schizo
      Zdravim,
      Mám Octavia combi 1,6 75kW, rv 2003, prestavba na LPG . Pri otoceni klicku v zapalovani do pohotovostni polohy se normalne rozsviti kontrolky na palubce, ale pote, kdyz chci zastartovat, tak NIC ! Nic netoci, ani necvakne . Nekdy se stane, ze se dokonce vymazou hodiny, najete km a i radio skoci do SAVE modu s kodem 1000. Palubka ale normalne sviti, ty kontrolky co maji ???  Pote ale normalne nastartuju a odjedu !!

Nekdy se tohle objevi 1 x za rok, minuly tyden mi to udelalo 4x behem jednoho dne ? Jsem uplne zoufalej, manzelka jezdi autem do prace a predstava, ze ji to nekde vykysne na krizovatce je desiva .Diagnostika nic neukazuje vse je OK. Nekdy jsem ze zoufalstvi vyndal a zase dal zpet hlavni pojistky na baterce, ale podle me to nema vliv. Uz jsem presel vsechny kontakty v pojistkove skrince, na baterce a tak, prostrikal kontaktolem, ocistil...NIC, zadna zmena. Mel jsem to u servisaka a rekl mi, ze pokud se mu ta zavada neprojevi, nic s tim nenadela.
      Vyzkousel jsem i druhy klic a  ac si myslim ze je to blbost, zatim mi to neudelalo ....
      Diky za kazdou radu.