Přejít na obsah

ANGEL EYES


PTiCA

Doporučené příspěvky

Poradi u me je jasne... origo xenon, pak tyhle, pak serie chromova, pak TYC a pak uz nic -_-

Já jsem si zrovna tenhle týden říkal kdy někdo vyplodí angel eyes na Fabku, ale tyhle mě teda zrovna nenadchnuly, představoval jsem si je trochu jinak, takže souhlasím s Martinoslavem, origo xenon na prvním místě a dál zustávají na autě B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No klucí já nevím,ale když jsem viděl jak svítí ty vaše TYC tak už bych asi měl několikrát zbořený předek od zvěře... kol110

Jsem zvyklej na origo xenony a ještě ty xenony v dálkách (amogh-proto jsem psal bi-xenony, nebo je lepší napsat di-xenony nebo duo-xenony?) a už kolikrát mě to zachránilo když jsem si to tak pěkně šinul krajinou a v dáli jsem uviděl očička...

nebo spíš nedávno jsem myslel že vidím medvěda...neskutečnej jelen...jsem se málem p..ral strachy že mi tam vběhne...ale asi si říkal á taky kolega paroháč.:)

:smich:

Sorry za trochu toho OT

Ale je pěkné že světla pěkně vypadají když pak jejich účelnost je =0 :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím že origo halogeny svítily dobře,ale xenon je xenon..už bych neměnil...

a kdybyste viděli to krásně modré světýlko na těch dálkových..:):t

Myslím že ty TYC i na nejvyšší polohu svítí hodně do země a to světlo nic moc...

Tak jak se k tomu vyjádříte vy co máte TYC??jak je to ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...