Přejít na obsah

Zpátečka-světla


Sharpp

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj mám stejný problém, nesvítí mi světla zpátečky! (pojistky, žárovka ok) Má se vyndat nějaký konektor u převodovky, vůbec nevim kde přesně, jsem amatér. Můžete pomoct, třeba foto, nebo podrobný návod. díky moc!

Editováno: , autor: Tofik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 roky později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj, mám podobný problém, když řadím R, tak světla jen probliknou, ale když dojedu pákou až na aretaci, tak zhasnou. Když dám páku do "neúplného" zařazení - cca půl napůl, tak světla svítí, ale blbě se mi tak vnoci couvá :) a bojím se, že rychlost vyskočí. Pomůže výměna čidla, nebo má někdo jinou radu. Dík za každý nápad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj, vím že už se tu nic dva roky neřešilo, ale přesto to zkusím. Já mám opačný problém, jakmile otočím klíčkem, tak se mi rozsvítí světla zpátečky a svítí pořád, ať jsou světla vypnutá či zapnutá a ať je zařazen jakýkoliv rychlostní stupeň, poradí někdo? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

nazdárek.   nevíte kde sehnat ten protikus? ten konektor co vede nekde od motoru z toho svazku? .. me se tam ulamal kabel primo u toho plastu a jelikoz je to nerozebiratelny (zda se), tak musim koupit novej, ale v kelly sem nic nenasel  tak nevim :(( .. nebo mam zajet na vrakac??..

 

 

tak sem to nasel.  ale jak se tam napachaj novy kabely abych si to mohl propojit? .. nemate s tim nekdo zkusenost?

 

 

http://www.autobyznys.cz/x19755/svorkovnice-octavia/fabia/oct2/fab2/superb/roomster-2-polova;-1j0973702

Editováno: , autor: Myšák Šafr Šafránek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko.. Nastal mi ten samý problém, že couvačky nesvítí ale žárovky i pojistka OK. Chci se podívat na to čidlo a jak se tady psalo 

tak ho najdu v levé části motorového prostoru. Šlo by prosím upřesnit jestli se k němu dostanu zvrchu nebo musím zvednout auto a pak

zespodu..? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Dobrý den, prosím o pomoc,

také řeším nesvítící světla zpátečky. Žárovky a pojistka jsou v pořádku, spínač na převodovce také. Ale v kabelu který vede do spínače jsem nenaměřil žádné napětí, nevím kde hledat další možnou příčinu.

Jedná se o octavii I 1.9TDI 96kW, r.v.2003.

Předem děkuji za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...