Přejít na obsah

Jirik.DC

Doporučené příspěvky

Ja som si alarm zapájal a montoval sám (akurát v autorizovanom servise, takže mi poradili ako sa čo rozoberá a mám aj doklad o montáži) a funguje výborne.

Ja ako jedinú výhodu CAN alarmu vidím menšiu pracnosť pri montáži. Ale to je len vec pár hodín. Potom už nebude žiadny rozdiel vo vlastnostiach a funkcii. A keď som riešil alarm ja, tak ešte nebol na trhu žiadny CAN alarm aj s pagerom. Ale vôbec neľutujem. Takto som si to mohol zapojiť tak, ako sa to páči mne a nikto nevie, ako to je. A vymyslel som tam teda kadečo, takže bezpečnosť je určite vyššia, než u nejakého štandardne zapojeného alarmu (čo CAN alarm určite bude).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přihodím trochu do mlýna:

v originál octávce II je alarm součástí komfortní jednotky, takže žádný samostatný výrobce není!!! Jediné, co se dodává navíc jsou ultrazvuky na hlídání vnitříno prostoru a ty jsou v té kapse nahoře, kam se dávají brýle.

Jinak s tím vývojem mám také něco společného, ale kapku víc, než jen že tam někoho znám ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přihodím trochu do mlýna:

v originál octávce II je alarm součástí komfortní jednotky, takže žádný samostatný výrobce není!!! Jediné, co se dodává navíc jsou ultrazvuky na hlídání vnitříno prostoru a ty jsou v té kapse nahoře, kam se dávají brýle.

Jinak s tím vývojem mám také něco společného, ale kapku víc, než jen že tam někoho znám ...

Takže po přidání snímačů a nakódování budu mít funkční autoalarm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přihodím trochu do mlýna:

v originál octávce II je alarm součástí komfortní jednotky, takže žádný samostatný výrobce není!!! Jediné, co se dodává navíc jsou ultrazvuky na hlídání vnitříno prostoru a ty jsou v té kapse nahoře, kam se dávají brýle.

Jinak s tím vývojem mám také něco společného, ale kapku víc, než jen že tam někoho znám ...

Tak to zní zajímavě..a je tedy automaticky v každé nebo je to ve výbavě na přání? Jak to chodí s tím, co Škoda nabízí jako originál příslušenství? Co je zač a jak a kde je zapojený?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jako u ostatních škodovek, prostě je několik variant jednotek komfortu, základní, dálka, alarm dálka a podobně. Takže vyměnit a nakódovat.

Co se týče příslušenství, bohužel nevím přesně, znám sériové věci, pokud k tomu ale někdo máte nějaký popis, nebo něco takového, můžu zkouknout a poreferovat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jako u ostatních škodovek, prostě je několik variant jednotek komfortu, základní, dálka, alarm dálka a podobně. Takže vyměnit a nakódovat.

Co se týče příslušenství, bohužel nevím přesně, znám sériové věci, pokud k tomu ale někdo máte nějaký popis, nebo něco takového, můžu zkouknout a poreferovat ...

A kde tam ta jednotka je..možná by to stačilo, jen jako doplněk k originál imobilizéru, co myslíš? Když to někdo bude chtít sebrat, tak ho nezastaví nic, spíš jde o to odradit takové ty náhodné týpky, co brousí, kde co sebrat kvůli přilepšení za díly.. A na kolik by taková výměna jednotky komfortu přišla? Mám jen dálk. ovl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mě paměť nešálí, je komfort pod plastem u volantu. Originál alarm tak jako originál imo obejda každý, kdo bude zkušený, je to prostě originál a to znamená pořád stejné, v tomhle vede cokili, co je dodělané dodatečně, je to nestandartní.

Kde to sehnat nevím, to není moje parketa, předělat to, by neměl být zase takový problém ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by to byla další funkce té jednotky, co má na starosti právě ten mult.volant a tak?

Jinak možná hloupá otázka, když budu přemýšlet o alarmu s připojením na CAN-BUS sběrnici, tu někde najdu jako nějaký standardizovaný konektor nebo tak něco..nebo jsou to jen kabely, které někde procházejí a já se k nim musím připojit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jo, nastuduju příručku. Teď mi známý říkal, že do O II montují alarmy GT, máte někdo zkušenost? Dost si je pochvaloval..od toho Athosu mně odrazuje, prý je dobrý, ale není asi to, co ve své době Akcent..ten mi přišel jak opravdu špička. Objevil jsem ho i na autech v Belgii..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alarmy ako originálne príslošestvo zvykli u škodovky byť vždy Meta.

U O2 ale veru neviem - pokiaľ dobre viem, Meta zatiaľ nemá žiaden alarm podporujúci CAN, aspoň nie vo voľnom predaji...

Tak som sa povrtal v dostupných podkladoch a tu je rozuzlenie:

* BKA609001 je Meta HPV6/WFS

* BKA609002 je Meta HPB6/WFS

Podľa Škoda webu teda oba podporujú CAN, rozdiel medzi nimi by mal byť len ten, že typ 001 má pre alarm extra ovládač s 2 tlačítkami, kdežto 002 používa na ovládanie alarmu štandardný diaľkový ovládač k auta (a dá sa použiť len ak auto už má diaľkový centrál)...

Zdravim ,

Vie mi niekto povedat, ci sa da na tomto type HPB6/WFS aktivovat zvukova signalizacia zapnitia a vypnutia alarmu. Mam zapnutu len signalizaciu smerovkami a dost mi prekaza sa stale obracat a kontrolovat, ci mi to blika.

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alarmy ako originálne príslošestvo zvykli u škodovky byť vždy Meta.

U O2 ale veru neviem - pokiaľ dobre viem, Meta zatiaľ nemá žiaden alarm podporujúci CAN, aspoň nie vo voľnom predaji...

Tak som sa povrtal v dostupných podkladoch a tu je rozuzlenie:

* BKA609001 je Meta HPV6/WFS

* BKA609002 je Meta HPB6/WFS

Podľa Škoda webu teda oba podporujú CAN, rozdiel medzi nimi by mal byť len ten, že typ 001 má pre alarm extra ovládač s 2 tlačítkami, kdežto 002 používa na ovládanie alarmu štandardný diaľkový ovládač k auta (a dá sa použiť len ak auto už má diaľkový centrál)...

Zdravim ,

Vie mi niekto povedat, ci sa da na tomto type HPB6/WFS aktivovat zvukova signalizacia zapnitia a vypnutia alarmu. Mam zapnutu len signalizaciu smerovkami a dost mi prekaza sa stale obracat a kontrolovat, ci mi to blika.

Dakujem

Zatím u všech alarmů, co jsem viděl, to bylo jako možnost. Ale nastavení a kodování se může lišit, chtělo by to manuál..žádný k tomu není? Nebo se zeptat v servisu, když je to office příslušenství..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2profor: soucasny athos ca1202 ma aux

jinak funkce alarmu je asi takova: bud je v aute a hlida kapotu,dvere,naklon,imo,klicek a na kazdou aktivaci posle sms az na 4tel. cisla s presnym textem o co se jedna. takze majitel auta presne vi co poplach vyvolalo. ostatni funkce jako napr. odposlech kabiny, ovladani imo pres sms, nebo odemceni/zamceni auta na dalku

a funkce pageru: na vystup sireny napr. origo alarmu se napoji jeden vstup athose a na tento podnet prijde jedina sms napr. "poplach auto". takze majitel auta sice ma informaci o poplachu v aute ale uz netusi jestli se nekdo pokousi auto nalozit na valnik, nebo vykrast pres okna a nebo jen ptreba kufr.

takze asi toto je jednoduchy vycet toho co athos umi. pak nerozumim vete "že je buď jako dobrý alarm, nebo jako dobrý pager, ale že se to navzájem tluče, když bych chtěl využít všechny funkce"

pak asi dotycny nema paru a logicke souvislosti o ahtosu. pac athos je vlastne "pagerem" porad, i kdyz v aute pracuje jako jediny alarm. a veskere funkce muzes vyuzit jak v rezimu alarmu tak i v rezimu pageru.

tak mi ukaž nejaky inštalačný manuál či režimu RESET 1 alebo RESET 2 alebo RESET 3 kde tam je AUX?? ja teda som si stiahol aj z CZ stranky aj z SK stranky všetky tieto manualy ale na CA1202 žiadny AUX tam neni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Tak jsem se trošku zajímal o originál alarmy montované do OII.Dělá je firma Mata a podle kluků z Česany jsou dost dobré.

Montují se dva typy-s náklonovým čidlem a bez.Oba hlídají dveřní a kapotové kontakty po Canu+mají čidla hlídání vnitřního prostoru+jak jsem psal,můžete mít i s naklonovým čidlem.Poznáte to podle toho,že pokud máte bez náklon.čidla,v B sloupku u řidiče máte pouze jeden vypínač,v opačném případě vypínače dva.Ty slouží k deaktivaci alarmu.

Náklonové čidlo je integrované v čidlech hlídání vnitřního prostoru a na první pohled je od sebe nerozeznáte(na foto levé S,pravé BEZ).Je umístěné ve schránce na brýle.

Jinak vy,co nemáte náklonové čidlo,mohu toto zajistit,vyměnit a nakódovat komfort systém tak,aby vše fungovalo jak má.

post-58-1171049172.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...