Přejít na obsah

O1 Zadní lampy facelift na model 1999?


David-pv

Doporučené příspěvky

Už jsem právě také slyšel, že mám zbrousit ty staré lišty, ale dnes jsem se na ně díval a nahoře jsou úchyty, za které ta lišta drží a když ji zkrátím, úchyty budou pryč. Potom by už držela jen zasunutá na úchytech spodních a na tom malém samořezném šroubečku na boku a to nevím jestli by stačilo.

Editováno: , autor: David-pv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tom šroubku to drží dobře

zdálky vypadá dobře ale když stojíš u kufru a koukneš na ty lišty tak vidíš přímo ten řez,na stříbrný barvě se to možná stratí,ale na tmavý,když to uřežeš máš řez jako uřezanej plast-do bíla

navíc netrefíš přesně mezery mezi světlem a lištou,aspoň já,v domácích podmínkach

opravdu to není ono,když už za světla s dal min.1500 tak 300za lišty tě nezabijou,origo je origo

Editováno: , autor: toncek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uriznul ty stare a bylo to naprosto v pohode ;)

A když ta lišta nemá ty vrchní úchyty a je vlastně jen zasunutá v těch spodních a přišroubovaná tím šroubkem, neodstává na autě? Drží dobře? A jak jsi tu lištu zkrátil? Řezal jsi ji nebo nějak brousil?

rezal jsem ji jen na spodni hrane...a rezal jsem si na normalni pile ne ktery rezu treba drevo ale mel jsem tam jmnej kotouc tak ze to krasne ciste urizlo a nidke nebylo nic videt ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uriznul ty stare a bylo to naprosto v pohode ;)

A když ta lišta nemá ty vrchní úchyty a je vlastně jen zasunutá v těch spodních a přišroubovaná tím šroubkem, neodstává na autě? Drží dobře? A jak jsi tu lištu zkrátil? Řezal jsi ji nebo nějak brousil?

rezal jsem ji jen na spodni hrane...a rezal jsem si na normalni pile ne ktery rezu treba drevo ale mel jsem tam jmnej kotouc tak ze to krasne ciste urizlo a nidke nebylo nic videt ;)

Ale u spodní hrany je na boku ten úchyt na šroubek, kolik ti z něho zbylo když jsi to uřezal na spodní hraně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem upravoval lištičky dle návody od bauráka, mam seříznuté spodky, moc to nechce tuším 2mm, ten šroubek tam pak chytit ještě jde, ale ještě na starem narazníku jsem musel jeřiznout trochu vršek do čeho se ty lišty zasouvaji, mě to tam nešlo ;) jinak sem je pro jistotu podmázl silikonem a držely fest :D

jinak facelift střibrné umím dodat,nové, kdyžtak SZ

post-24-1165256641.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem upravoval lištičky dle návody od bauráka, mam seříznuté spodky, moc to nechce tuším 2mm, ten šroubek tam pak chytit ještě jde, ale ještě na starem narazníku jsem musel jeřiznout trochu vršek do čeho se ty lišty zasouvaji, mě to tam nešlo ;) jinak sem je pro jistotu podmázl silikonem a držely fest :D

jinak facelift střibrné umím dodat,nové, kdyžtak SZ

A jakým způsobem jsi je seříznul ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec chlapy, no koukám každý ferda mravenec jiná ves!! Já to taky neřešil, vzal jsem staré a uřízl je nahoře! Naměřil jsem o kolik jsou světla větší (je to 1 cm), vzal jsem posuvku a objel jsem s ní vrchní hranu, vzal jsem pilku na železo a řízl to, pak jsem to dojel pilníkem! Vůbec nic není vidět, sedí jak přibité! Horní uchycení neschází!

post-24-1165268518.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...