Přejít na obsah

El. Stahovani + centrál


Jajik

Doporučené příspěvky

A kde tu komfortku přesně najdu? Někde nad plynovým pedálem, ale tam je hromada plastů a nic :-D nehodil by někdo foto jak a kde to mám hledat? A to číslo bude napsané na ní?

Napadlo mě že centrál je tam možná dodělaný origo, ale ten dálkač je tam nějaký noname... No potřeboval bych to zjistit, vzhledem k tomu plánu na el. okna :-) ta 433E umí i ty okna a taky zvlášť otvírání kufru? (ten se mi teď odemyká spolu s autem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zpět z rozebírání plecháčka... Moc chytrý z toho nejsem :-D více řeknou asi fotky...

post-37373-1250444766_thumb.jpg

post-37373-1250444782_thumb.jpg

post-37373-1250444793_thumb.jpg

Nejspíš tam teda žádnou komfortku nemám....

našel jsem něco jakoby za vypínačem světel.. ale to bude asi řídící jednotka..

post-37373-1250444983_thumb.jpg

Je na ní napsané 6Q1937049 5WK48212A

Je to dobré? Půjde tam dodělat třeba temomat nebo palubní pc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyfotil si to pekne, ale ta komfotka je presne za tim vydechem topeni na ridicovi nohy.... pokud bys chtel origo tak vymenit za 433E prizpusobit a je to... Bohuzel nevim co na to ta tva puvodni... Dulezite je taky zjistit jestli mas z vyrovy safe system (dvojzamykani) nebo ne. Tim by se dala zjistit pritomnost origo centralu...

To co si vyfotil jako posledni, je BSG centralni elektrika auta...

EDIT: ogigo central mas podle toho co pises v uvodu... Myslim, ze by nemel byt problem s vymenou za 3tl. klice...

Editováno: , autor: Crake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zítra to zkusím rozebrat znovu a sundám i ten ofuk, snad za ním něco najdu, pak dám vědět.. na té poslední fotce je vidět šedý drát.. ten tam jenom tak visí a nikam nevede, domnívám se, že je to něco na způsob antény k DO.. mám pravdu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha supr, hned po rachotě se na to vrhnu... Dioda bliká... ale sranda je že když zamykám dálkou tak nejdřív bliknou blinkry a hned potom se to zamyká/odemyká.. a je tam asi nějaký dvojitý zámek.. cvaká to dvakrát.

jinak co se týče té řj.. když je tam tohle: 6Q1937049 5WK48212A, půjde tam jednoduše dodělat palubní pc nebo tempomat? (vypadá to že plyn není lankový)

Editováno: , autor: Royce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ja mam trochu jiný problém :feve: Pořídil jsedm si sadu dálkového ovládání origo škoda a při pokusu o montáž na mě v a-sloupku misto bílé svorkovnice čuměl pouze

nejaký svazek kabelů. Takže ten central co tam je není origo a ta sada je mi asi k h..

.. tedy pokud mi někdo neporadí jinak :help::help::help::help:

Další možnost je že sadu prodám :kol-26::kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
Je to jednoduchý. Do každých dveří natahneš + a - a CAN. Ale musíš sehnat CANový stahovačky. Pak normálně fungují, jen samo nejde otvírání/zavírání pomocí klíčku, což je jasný když nemáš centrál a tudíž žádný spínače v zámku.

Schéma:  okna_p.pdf

Jo ale nejde to s bsg 6Q2..... . Musí se vyměnit, stejně jako u tempomatu.

Mám dotaz proč musí být CAN stahovačky když podle schéma je zapojení u LIN stejné

post-12614-1262258286_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim.

Mám fabiu 2001 r.v clasic 1.4 a chcel by som tam dorobiť el. sťahovanie okien.

Ale vôbec neviem kde začať.

Prvé asi či mám komfortku- to sa ešte len chystám zisť keď prestane pršať

Asi bude treba či mam originalny centrál ? To neviem ovládač mám META presne ako sem dal jajik http://forum.skodahome.cz/uploads/post-10-1169382482.jpg

čo ešte k tomu treba a asi aká je cena .

ďakujem za rady :kol-122:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

ahoj, podarilo sa mi vytrhnúť madlo dverí aj s ovládačom na sťahovanie okien. čo som sa pozerala a "hral" s tým, vyzerá že je to všetko v poriadku, aj kábliky nepotrhané, len som vytrhol takú tú plechovú kolísku čo bola pod manžetou a neviem ako ju správne pripojiť. a na internete som zatiaľ nenašiel nejaký obrázok, na ktorom by to bolo nafotené, resp. postup ako to zapojiť. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...