Přejít na obsah

El. Stahovani + centrál


Jajik

Doporučené příspěvky

Prosim o radu!!!

Mam Fabii classica r. 00 Mam uz od vyroby centralni zamikani + alarm. Budou problemy z dodelanim el.stahovacek ( nebude tomu prekazet ten central ). Nekdy v minulosti jsem cetl nekde ze musim mit i jiny central. Kdo, vy? At povi! Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Rád bych si nechal namontovat el.okna do fabie, nemůžu však najít firmu-osobu, která by mi namontovala el.okna s ovládáním z madla dveří..

Jedna z podmínek je práve ovládání oken z madla dveří a ne ovládání ze střed. panelu.

Rád bych se na Vás obrátil s pomocí o sehnání kontaktu na firmu-osobu, která by to byla schopna namontovat. Samozřejme mám možnost si namontovat originál, ale ta cena je 3-4 krát vyšší. Nevadilo by mi ani použité....

Jeslti víte o někom v okolí Prahy-východ tak mi prosím zašlete nějaký typ.

.....Předem Vám děkuji..... :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj chlapi,asi tak pred mesicem mi prestalo ji ovladat spolujezdcovo okenko spinacem u spolujezdce,ale od ridice ovladat slo,myslel jsem ze to bude spinacem,tak jsem koupil novej a ono nic:(.No nevenoval jsem tomu pozornost,protoze od ridice stahnout slo.Jenze asi tak pred tydnem mi prestalo fungovat i od ridice,nevim cim to muze byt.Pres klicek stahnout a zatahnout jde.Poradte mi pls.

P.S. ridicovo okenko jde bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi,asi tak pred mesicem mi prestalo ji ovladat spolujezdcovo okenko spinacem u spolujezdce,ale od ridice ovladat slo,myslel jsem ze to bude spinacem,tak jsem koupil novej a ono nic:(.No nevenoval jsem tomu pozornost,protoze od ridice stahnout slo.Jenze asi tak pred tydnem mi prestalo fungovat i od ridice,nevim cim to muze byt.Pres klicek stahnout a zatahnout jde.Poradte mi pls.

P.S. ridicovo okenko jde bez problemu.

Měl jsem taky tenhle problém a stačilo jen zahýbat pojistkama, postupně jsem je všechny na stahování oken vyndal - prohlédl a vrátil. oprava hotova úspěšně. Kéž by tak šlo všechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi,asi tak pred mesicem mi prestalo ji ovladat spolujezdcovo okenko spinacem u spolujezdce,ale od ridice ovladat slo,myslel jsem ze to bude spinacem,tak jsem koupil novej a ono nic:(.No nevenoval jsem tomu pozornost,protoze od ridice stahnout slo.Jenze asi tak pred tydnem mi prestalo fungovat i od ridice,nevim cim to muze byt.Pres klicek stahnout a zatahnout jde.Poradte mi pls.

P.S. ridicovo okenko jde bez problemu.

Měl jsem taky tenhle problém a stačilo jen zahýbat pojistkama, postupně jsem je všechny na stahování oken vyndal - prohlédl a vrátil. oprava hotova úspěšně. Kéž by tak šlo všechno

Njn jenze ja uz prave tohle zkousel:(.Kdyz tlacitkem u ridice hejbnu nahoru a rychle dolu,tak se stahne,alnahoru uz jde jem pres klicek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Zdravím, lidi mám dodělávaný centrál, takže při montáži origo stahovaček by byl podle vás problém. Je to nějak řešitelné nebo to tam prostě nenapasuju?

Stahovačky můžeš dodělat nezávisle na centrálu, není potřeba ani komfortka. Jen ti nepůjdou zavírat a otevírat okna klíčkem v zámku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Je to jednoduchý. Do každých dveří natahneš + a - a CAN. Ale musíš sehnat CANový stahovačky. Pak normálně fungují, jen samo nejde otvírání/zavírání pomocí klíčku, což je jasný když nemáš centrál a tudíž žádný spínače v zámku.

Schéma:  okna_p.pdf

Jo ale nejde to s bsg 6Q2..... . Musí se vyměnit, stejně jako u tempomatu.

Editováno: , autor: Strojvůdce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Je to jednoduchý. Do každých dveří natahneš + a - a CAN. Ale musíš sehnat CANový stahovačky. Pak normálně fungují, jen samo nejde otvírání/zavírání pomocí klíčku, což je jasný když nemáš centrál a tudíž žádný spínače v zámku.

Schéma:  okna_p.pdf

Jo ale nejde to s bsg 6Q2..... . Musí se vyměnit, stejně jako u tempomatu.

No a co kdyz chci zapojit neorig. stahovacky (2 draty) na orig ovladani ve dverich. Da se to treba pres komfortku, aby rozdelila signal ze spinace na + a -, nebo i z komfortky to jde vse po 1 drate? Moc se mi nechce davat ovladani do stredovyho panelu, zvlast kdyz uz mam madla s vypinacema a kabelaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu v interiéri niečo o tom.

Ale ide to len s upravením pôvodných ovládačov. Komfortka s tým nemá nič

No kdyz jsem se na to dival, tak by to asi bylo zbytecne moc slozity. Ja mel na mysli ze komfortka je schopna to rozdelit na 2 odlisny signaly. A jak ma vubec ta komfortka vystupy? To mi chces rict, ze i do motorku jde CAN? Proc je to tak slozity? K cemu ta komfortka pak vubec je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komfortka je hlavne pre centrál a nie okná, pokial boli okná CANové tak ich ešte vedela zavrieť po podržaní stlačeného klúčiku alebo zámku vo dverách.

Komfortka nemá výstupy na motory okien.

Do motorov okien naozaj vedú CAN vodiče v predfaceliftovej verzii a LIN vodič vo faceliftovej verzii.

No kdyz jsem se na to dival, tak by to asi bylo zbytecne moc slozity. Ja mel na mysli ze komfortka je schopna to rozdelit na 2 odlisny signaly. A jak ma vubec ta komfortka vystupy? To mi chces rict, ze i do motorku jde CAN? Proc je to tak slozity? K cemu ta komfortka pak vubec je?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak protoze se porad nehodlam smirit s tim, ze bych mel dat vypinace stahovacek pod radio, tak jsem dnes ty madla a jejich vypinace kompletne rozdelal a podival se jim na zoubek. Nechtel jsem verit svym ocim, ono je to tam vice mene nachystany pro muj pripad.Ovladac u spolujezdce mluvi sam za sebe, zapojeni s odporama vyzaduje 3 vystupy, ale oni tam jsou 4. Ten 4. je nezapojenej a je nachystanej jen pro me. :) Staci jen odpajet par odporu, natahnout asi 2 dratky a prerusit na nekolika mistech vedeni a je hotovo. Sice mi bude vychazet na kazdou polohu 1 signal, ale vzdy na jinym vystupu. Prepolovani dosahnu pomoci relatka. O vikendu to prepajim, v pondeli koupim relatka a pristi ctvrtek to jdu pichnout do auta. Dam jeste vedet jak to slape, ale verim tomu, ze to musi jit.

Tak diky vsem za info, hlavne Proforovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...