Přejít na obsah

Osvětlení přihrádky spolujezdce


kominík

Doporučené příspěvky

Prosím o pomoc, při demontáži kaslíku u spolujezdce se mi rozkočilo světýlko i s s tím bazmekem co ho vypíná.Za boha ho nemohu slořit zpátky (pružinka) aby fachčilo.

Nemá někdo fotečku která by mi pomohla?? V DP nic není Mám Fabii

Zajdi si do prodejny a nech si ukázat nový spínač. Mně se to rozpadlo taky a složil jsem to podle vzoru a funguje to. Jo a přeju pevné nervy, ta pružinka se tam dost blbě dává ale za ty ušetřené čtyři kila ta námaha stojí. :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 5 let později...

Př výměně žárovek za LEDKY se mi podařilo ostranit krytku, a druhá část osvětlení mi zapadla za kastlík. Po rozberání kastlíku jsem řešil stejný problém jako ty. Mně osobně pomoholy tyto fotografie a vše pracuje tak jak má. Chce to trochu trpělivosti s pružinou, která se hůře nastavovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Př výměně žárovek za LEDKY se mi podařilo ostranit krytku, a druhá část osvětlení mi zapadla za kastlík. Po rozberání kastlíku jsem řešil stejný problém jako ty. Mně osobně pomoholy tyto fotografie a vše pracuje tak jak má. Chce to trochu trpělivosti s pružinou, která se hůře nastavovala

aedb94be6d.f.jpg

bfca85af7c.f.jpg

Postupoval jsem nasledovně:

1) na bílou rozpytlnou krytku jsem nasadil černý čep pro pružinu

2) na černý čep jsem nasadil pružinu

3) 1. konec pružiny jsem zapřel o levou stranu čepu - 1 foto kdy 1. konec pružiny se musí opírat z venku za měděnou zarážku

4) 2. konec pružiny jsem přetočil na pravou stranu - 2 foto kdy 2. konec pružiny se musí opírat za měděnou packu

5) shora jsem nasadil 2. část rozptylné krytky - je důležité aby měděná packa dosedla do zářezu

6) před montáží do kastlíku jsem si nastavil polohu LEDKY

7) kompletně smontované osvětlení jsem vložil přes kastlík do otvoru a zacvaknul

HOTOVO

Editováno: , autor: Jirka Honák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak se mi stála nemilá věc. Také při výměně žárovky se mi to celé rozpadlo, ale v můj neprospěch mi pružinka spadla někam za obložení a už se mi jí nepodařilo najít.. Nevíte někdo kde by se dala sehnat, nebo nějáké tipy na nějákou alternativu? Popřípadě nevíte kolik může stát nový díl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...